Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

Furminator Фурмінатор Для короткошерсних котів L

  • Furminator Фурмінатор Для короткошерсних котів L
  • Furminator Фурмінатор Для короткошерсних котів L
  • Furminator Фурмінатор Для короткошерсних котів L
  • Furminator Фурмінатор Для короткошерсних котів L
Furminator Фурмінатор Для короткошерсних котів L
599 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Furminator

Інструмент FURminator M / L для великих котів з довгою шерстю зменшує линьку на 99%. Він також допомагає попередити утворення волосяних грудок в шлунку кота. Використовуйте на суху шерсть 1-2 рази в тиждень протягом 10-20 хвилин.

Кількість:

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОДУКТ

Лезо інструменту проникає крізь основу волосся, не пошкоджуючи його, і легко витягає мертві, слабо прикріплені волоски підшерстя

  • Захисний край Skin Guard® попереджають тиск леза на шкіру
  • Зігнуте лезо відповідає контурам тіла тварини для комфорту в процесі вичісування
  • Кнопка самоочищення FURejector® допомагає швидко скинути шерсть з інструменту, роблячи процес вичісування простіше і зручніше
  • Захист леза дозволяє убезпечити зубчики під час зберігання інструменту

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ

Будь ласка, уважно прочитайте інструкцію до застосування. Використовуйте Інструмент проти линьки FURminator® відповідно до рекомендацій щодо застосування. Інструмент проти линьки не є гребінцем або пуходеркой, він зачіпає і витягує слабо прикріплені, мертві волоски підшерстя, що не зрізуючи і не пошкоджуючи основу волосся. *


КРОК 1

Інструмент проти линьки потрібно використовувати на суху шерсть. Для кращих результатів використовуйте його відразу після купання і сушіння тварини. Лінійка FURminator® - це продукти, що забезпечують здоров'я шкіри і шерсті вихованця і при регулярному використанні значно скорочують кількість випала шерсті в будинку.


КРОК 2

Перед використанням інструменту проти линьки огляньте свого вихованця. Звертайте увагу на можливі болячки, забиті місця і шкірні захворювання, які може приховувати шерсть тварини. Якщо ви помітили щось з перерахованого вище, припиніть вичісування і зверніться до ветеринара. Перед використанням інструменту проти линьки видаліть ковтуни і сплутування вовни за допомогою Колтунореза FURminator® або гребеня.


КРОК 3

Використовуйте інструмент проти линьки за аналогією з гребінцем, акуратно проводячи їм по шерсті тварин в напрямку її зростання, проникаючи зубчиками крізь шерсть. Почніть розчісування з голови, поступово просуваючись уздовж тіла тварини. Будьте обережні при розчісуванні області близько живота, лап, геніталій і ануса. Не зупиняйтеся надовго на одному місці. Незважаючи на те, що конструкція інструменту попереджає тиск на шкіру тварини, грубе вичісування із застосуванням сили може викликати роздратування шкіри, тому уникайте зайвого тиску на неї. Якщо ви помітили почервоніння або подразнення шкіри, припиніть вичісування.


КРОК 4

Після того, як відмерлий підшерсток збереться на лезі інструменту, зніміть його з зубчиків за допомогою натискання на кнопку самоочищення FURejector®.


* При використанні за призначенням.