Moderna МОДЕРНА ТРЕНДИ КЕТ закритий туалет для котів, 50х39х39 см

  • Moderna МОДЕРНА ТРЕНДИ КЕТ закритий туалет для котів, 50х39х39 см
  • Moderna МОДЕРНА ТРЕНДИ КЕТ закритий туалет для котів, 50х39х39 см
Moderna МОДЕРНА ТРЕНДИ КЕТ закритий туалет для котів, 50х39х39 см
807 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Moderna
Кількість:

Якщо Ви хочете, щоб у Вашому будинку не було ні натяку на запах кішки або у Вас в туалеті немає місця для лотка (Ви змушені розмістити його в кухні або коридорі), найкраще придбати закритий туалет. Цей варіант ідеальний, якщо Ваша кішка сором'язлива, полохлива або просто любить дуже буйно розкопувати наповнювач. У закритому туалеті вона не зможе розкидати наповнювач по всій квартирі, зможе в спокійному самоті, не соромлячись, зробити свої справи. Закритий туалет позбавить Вас від запаху: у такий туалет вбудовується змінний фільтр, який очищає повітря, що проходить через нього.
Закриті туалети бувають як прямокутної форми, так і кутовий, що вельми зручно при нестачі простору.
Закритий туалет для котів виготовлений з якісного пластика, який не вбирає запахи, легко миється, має тривалих термін експлуатації.
Переваги закритого туалету:
• менше поширюються неприємні запахи;
• наповнювач не розсипається навколо туалету (особливо актуально для кішок, які люблять попорпатися в наповнювачі);
• кішка відчуває себе впевненіше в затишному куточку, де її "ніхто не бачить".
Як привчити кішку до закритого туалету?
Якщо це перший закритий туалет у Вашого вихованця, рекомендується на перших порах зняти дверцята, щоб кішка мала вільний доступ всередину. Через кілька днів, коли Ви побачите, що Ваш вихованець впевнено заходить в туалет-будиночок, встановіть дверку і злегка підштовхніть кішку всередину туалету. Зазвичай коти відразу розуміють, що дверцята вільно відкривається, варто лише трохи підштовхнути її.
ПРИМІТКА:
При використанні грудок наповнювача в закритому туалеті для кішок рекомендується зняти з туалету фільтр-поглинач запахів.

Колір в асортименті.