Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

Purina Pro Plan Cat Adult Elegant Salmon (Про План Едалт Елегант) корм для вибагливих котів 0.4 кг

  • Purina Pro Plan Cat Adult Elegant Salmon (Про План Едалт Елегант) корм для вибагливих котів 0.4 кг
  • Purina Pro Plan Cat Adult Elegant Salmon (Про План Едалт Елегант) корм для вибагливих котів 0.4 кг
  • Purina Pro Plan Cat Adult Elegant Salmon (Про План Едалт Елегант) корм для вибагливих котів 0.4 кг
Purina Pro Plan Cat Adult Elegant Salmon (Про План Едалт Елегант) корм для вибагливих котів 0.4 кг
139 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Pro Plan

PRO PLAN® ELEGANT - високоякісний корм для котів з чутливою шкірою, який містить набір необхідних поживних речовини, вітаміни групи В, вітамін Е і цинк, а також Омега-3 і Омега-6 жирні кислоти та клітковину. Запобігає утворенню кульок шерсті та безпечно і обережно видаляє шерсть через стравохід завдяки науково обґрунтованому рецепту, що містить спеціально відібрану харчову клітковину, що утримує шерсть та видаляє її зі шлунку до кишечника таким чином, щоб шерсть виводилася з калом. Блискуча шовковиста шерсть завдяки Омега-3 і Омега-6 жирним кислотам, а також іншим основним поживним речовинам, таким як вітамін E, цинк і мідь. Допомагає зменшити надмірне випадіння шерсті за рахунок високого вмісту білків і поживної комбінації вітамінів і мінералів, що підтримують здоров’я шкіри та шерсті. Смак, який подобається котам, створений із турботою з високоякісних інгредієнтів, включаючи лосося. Ваш кіт відчує різницю! 

Кількість:

Високо збалансований супер преміум класу корм для котів, який містить вітаміни групи В, Е, цинк та жирні кислоти. Доглядає за шерстю та шкірою.

Чому варто обрати:

  • профілактика утворення грудочок шерсті в ШКТ кота;
  • апетитний смак та аромат корму;
  • вміст Омега-3 та Омега-6 для догляду за шерстю та шкірою;
  • профілактика линьки завдяки збалансованому комплексі поживних речовин та вітамінів;
  • обмежена кількість білків як основа гіпоалергенної формули.

СКЛАД: лосось (15%), пшениця, пшенична клейковина, кукурудзяна клейковина, зневоднений протеїн лосося, тваринний жир, кукурудзяна крупа, целюлоза, кукурудза, сушений буряковий жом, яєчний порошок, сушений корінь цикорію(2%), вітаміни та мінеральні речовини, дігест, дріжджі.

ВІТАМІНИ: вітамін А: 32 000 МО/кг; вітамін D3: 1 000 МО/кг; вітамін Е: 670 МО/кг; вітамін С: 140 мг/кг; вітаміни групи В: 310 мг/кг.
МІНЕРАЛЬНІ РЕЧОВИНИ: сульфа заліза: 97 мг/кг; кальцію йодат: 2,5 мг/кг; міді сульфат: 15 мг/кг; сульфат марганцю: 46 мг/кг; цинку сульфат: 150 мг/кг; натрію селеніт: 0.14 мг/кг.
ТИПОВИЙ АНАЛІЗ: протеїн: 36.0%; жир: 16.0%; сира зола: 7%; сира клітковина: 6.0%; волога: 6.0%. Енергетична цінність (калорійність): 383 ккал/100г.
Рекомендації щодо годування (у грамах на добу) - див. таблицю на упаковці: 1й стовпчик "Вага тварини (kg/кг)", 2й стовпчик "Добова норма годування (g/г)". Норми годування, необхідні для підтримки оптимального стану тіла, відрізнятимуться залежно від віку, активності тварини та умов оточуючого середовища. Слідкуйте за вагою тварини та регулюйте кількість корму відповідно. Свіжа чиста питна вода повинна бути доступною тварині у будь-який час. Для підтримки Вашого улюбленця у здоровому стані регулярно звертайтесь за консультацією до ветеринарних лікарів.