Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

Purina Pro Plan Kitten (Junior) Chicken (РПро План Кіттен) корм для кошенят 1,5 кг

  • Purina Pro Plan Kitten (Junior) Chicken (РПро План Кіттен) корм для кошенят  1,5 кг
  • Purina Pro Plan Kitten (Junior) Chicken (РПро План Кіттен) корм для кошенят  1,5 кг
Purina Pro Plan Kitten (Junior) Chicken (РПро План Кіттен) корм для кошенят 1,5 кг
423 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Purina

PRO PLAN® ORIGINAL KITTEN - корм для кошенят з високим вмістом білку, поєднує необхідні поживні речовини, включаючи вітамі.ни С і D, а також докозагексаєнову кислоту та молозиво. Містиить OPTISTART®, що зарекомендував себе як комплекс для зміцнення здоров'я кишечника кошенят і зниження ризику розладів. Допомагає підтримувати здоровий розвиток зору та мозку за допомогою таких необхідних поживних речовин, як ДГК. Корм зміцнює імунну систему: завдяки молозиву, багатому на антитіла. Забезпечує сильнішу та швидшу імунну відповідь. Підтримує здоровий ріст кісток та м’язів завдяки збалансованому вмісту мінералів та високому вмісту білків.


Кількість:

Корм супер преміум класу для кошенят до 12 місяців та вагітних/лактуючих самок.

Чому варто обрати:

  • високий вміст білка для розвитку м'язів;
  • високий вміст жирів, як головного джерела енергії;
  • вміст незамінних жирних кислот для догляду за шерстю та шкірою;
  • вміст вітамінів та мінералів для зміцнення кістяка та зубів;
  • підтримання імунної системи;
  • крокети дрібного розміру.

СКЛАД: курка (20%), зневоднений пташиний протеїн, рис, пшенична клейковина, тваринний жир, кукурудза, кукурудзяна клейковина, концентрат протеїну гороху, кукурудзяний крохмаль, яєчний порошок, вітаміни та мінеральні речовини, дігест, дріжджі, риб′ячий жир, молозиво (0.1%).

ВІТАМІНИ: вітамін А: 36 000 МО/кг; вітамін D3: 1 200 МО/кг; вітамін Е: 670 МО/кг; вітамін С: 140 мг/кг.

МІНЕРАЛЬНІ РЕЧОВИНИ: сульфат заліза: 87 мг/кг; кальцію йодат: 2,2 мг/кг; міді сульфат: 13 мг/кг; сульфат марганцю: 141 мг/кг; цинку сульфат: 130 мг/кг; натрію селеніт: 0.12 мг/кг.

ТИПОВИЙ АНАЛІЗ: протеїн: 40.0%; жир: 20.0%; сира зола: 7,5%; сира клітковина: 1%; волога: 6.0%; докозагексаєнова кислота: 0.05%. Енергетична цінність (калорійність): 425 ккал/100г.
Переводьте кошеня на корм Pro Plan® JUNIOR у віці 3-4 тижнів. Для легшого годування, корм слід змішувати з водою. Поступово зменшуйте кількість доданої для розмочування води до того моменту, коли кошеня зможе їсти не розмочений корм. Притримуйтесь 2-3 разового годування чи давайте корм за необхідністю. Для вагітних кішок мінімальна добова норма 90 г/день, для лактуючих - мінімальна добова норма 180 г/день за необхідністю. Для докладнішого пояснення, консультуйтесь з Вашим ветеринарним лікарем.
Рекомендіції по годуванню, що дозволяють підтримувати ідеальну форму можуть змінюватись в залежності від віку тварини, її активності і умов навколишнього середовища. Слідкуйте за вагою Вашого кота і коригуйте кількість доданого корму.
Слідкуйте щоб у Вашого кота завжди була свіжа, чиста питна вода. Для здоров'я Вашого кота регулярно консультуйтесь з ветеринарним лікарем.
З цим товаром купують