Purina Pro Plan Kitten (Junior) Chicken (РПро План Кіттен) корм для кошенят 10 кг

  • Purina Pro Plan Kitten (Junior) Chicken (РПро План Кіттен) корм для кошенят  10 кг
  • Purina Pro Plan Kitten (Junior) Chicken (РПро План Кіттен) корм для кошенят  10 кг
Purina Pro Plan Kitten (Junior) Chicken (РПро План Кіттен) корм для кошенят 10 кг
2 287 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Purina

PRO PLAN® ORIGINAL KITTEN - корм для кошенят з високим вмістом білку, поєднує необхідні поживні речовини, включаючи вітамі.ни С і D, а також докозагексаєнову кислоту та молозиво. Містиить OPTISTART®, що зарекомендував себе як комплекс для зміцнення здоров'я кишечника кошенят і зниження ризику розладів. Допомагає підтримувати здоровий розвиток зору та мозку за допомогою таких необхідних поживних речовин, як ДГК. Корм зміцнює імунну систему: завдяки молозиву, багатому на антитіла. Забезпечує сильнішу та швидшу імунну відповідь. Підтримує здоровий ріст кісток та м’язів завдяки збалансованому вмісту мінералів та високому вмісту білків.


Кількість:

Корм супер преміум класу для кошенят до 12 місяців та вагітних/лактуючих самок.

Чому варто обрати:

  • високий вміст білка для розвитку м'язів;
  • високий вміст жирів, як головного джерела енергії;
  • вміст незамінних жирних кислот для догляду за шерстю та шкірою;
  • вміст вітамінів та мінералів для зміцнення кістяка та зубів;
  • підтримання імунної системи;
  • крокети дрібного розміру.

СКЛАД: курка (20%), зневоднений пташиний протеїн, рис, пшенична клейковина, тваринний жир, кукурудза, кукурудзяна клейковина, концентрат протеїну гороху, кукурудзяний крохмаль, яєчний порошок, вітаміни та мінеральні речовини, дігест, дріжджі, риб′ячий жир, молозиво (0.1%).

ВІТАМІНИ: вітамін А: 36 000 МО/кг; вітамін D3: 1 200 МО/кг; вітамін Е: 670 МО/кг; вітамін С: 140 мг/кг.

МІНЕРАЛЬНІ РЕЧОВИНИ: сульфат заліза: 87 мг/кг; кальцію йодат: 2,2 мг/кг; міді сульфат: 13 мг/кг; сульфат марганцю: 141 мг/кг; цинку сульфат: 130 мг/кг; натрію селеніт: 0.12 мг/кг.

ТИПОВИЙ АНАЛІЗ: протеїн: 40.0%; жир: 20.0%; сира зола: 7,5%; сира клітковина: 1%; волога: 6.0%; докозагексаєнова кислота: 0.05%. Енергетична цінність (калорійність): 425 ккал/100г.
Переводьте кошеня на корм Pro Plan® JUNIOR у віці 3-4 тижнів. Для легшого годування, корм слід змішувати з водою. Поступово зменшуйте кількість доданої для розмочування води до того моменту, коли кошеня зможе їсти не розмочений корм. Притримуйтесь 2-3 разового годування чи давайте корм за необхідністю. Для вагітних кішок мінімальна добова норма 90 г/день, для лактуючих - мінімальна добова норма 180 г/день за необхідністю. Для докладнішого пояснення, консультуйтесь з Вашим ветеринарним лікарем.
Рекомендіції по годуванню, що дозволяють підтримувати ідеальну форму можуть змінюватись в залежності від віку тварини, її активності і умов навколишнього середовища. Слідкуйте за вагою Вашого кота і коригуйте кількість доданого корму.
Слідкуйте щоб у Вашого кота завжди була свіжа, чиста питна вода. Для здоров'я Вашого кота регулярно консультуйтесь з ветеринарним лікарем.