TOMi salmon trout ЛОСОСЬ ФОРЕЛЬ Консерва для котів, 400 г

  • TOMi salmon trout ЛОСОСЬ ФОРЕЛЬ Консерва для котів, 400 г
  • TOMi salmon trout ЛОСОСЬ ФОРЕЛЬ Консерва для котів, 400 г
TOMi salmon trout ЛОСОСЬ ФОРЕЛЬ Консерва для котів, 400 г
39 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Tomi

Вологий корм, з високоякісних сортів риби, приготованих в апетитному соусі. Він має збалансований вітамінно-мінеральний склад, а його неймовірний смак порадує котів різного віку і породи

Кількість:

Консерви для котів TOMi salmon trout ЛОСОСЬ ФОРЕЛЬ - це вологий корм, з високоякісних сортів риби, приготованих в апетитному соусі. Він має збалансований вітамінно-мінеральний склад, а його неймовірний смак порадує котів різного віку і породи.
Консерви TOMi beef ЛОСОСЬ ФОРЕЛЬ можна використовувати як основний або додатковий корм в раціоні вашого кота.
Лосось і форель - чудове джерело білка, жирних кислот Омега-3 і докозагексаєнової кислоти. Ці компоненти корму забезпечують стабільну роботу серцево-судинної, імунної та нервової системи, позитивно впливають на стан вовни і мозкової діяльності тварин.
Біотин, таурин і вітамінні добавки, що входять до складу консервів TOMi, покращують стан шкіри і вовни, підтримують гостроту зору, сприяють зміцненню кісток і зубів, впливають на формування здорової м'язової маси.
Інулін є природним полісахаридом рослинного походження. Він благотворно впливає на обмінні процеси в організмі тварини, зміцнює імунну систему, уповільнює старіння.
Продукт не містить ГМО.
Без консервантів, штучних барвників і ароматизаторів.

З цим товаром купують