Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

Beaphar Kitty Milk Lactol (Бефар Молоко Лактол) для котів 250г

  • Beaphar Kitty Milk Lactol (Бефар Молоко Лактол) для котів 250г
  • Beaphar Kitty Milk Lactol (Бефар Молоко Лактол) для котів 250г
Beaphar Kitty Milk Lactol (Бефар Молоко Лактол) для котів 250г
417 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Beaphar

Lactol Kitty Milk - молочна суміш для вигодовування кошенят. Lactol Kitty Milk - це повноцінний замінник молока для новонароджених кошенят. Рекомендується як штучне харчування для кошенят, відлучених від матері, або як додаткове харчування при переході від материнського молока, а також для вагітних і лактуючих самок та одужуючих тварин. Формула молока Лактол для кошенят була покращена і збагачена докозагексаєновою кислотою, яка міститься в материнському молоці кішок і необхідна для розвитку мозку, пам'яті і здібності до навчання. Продукт легко засвоюється і має збалансований вміст жирів, необхідних вітамінів, мінералів і мікроелементів, а також збагачений амінокислотами, в тому числі життєво необхідним таурином для кращого початку життя.


Кількість:

Молоко для кошенят Беафар - це повноцінна заміна материнського молока для осиротілих, покинутих або загублених кошенят, кошенят народжених у великому приплоді, при відлученні від грудей мами, і як додаткове підгодовування для вагітних і годуючих самок, хворих або видужуючих дорослих тварин. Молоко може бути використане, як основне годування для кошенят від народження і до 35 днів, або як додаткове годування для кошенят і для їхніх мам при необхідності, а також для кішок під час вагітності чи лактації, що сприяє збільшенню вироблення натурального молока. Коров'яче молоко не повністю забезпечує кошенят необхідною кількістю протеїну і жирів, тому використовуйте Молоко для кошенят Беафар. Воно є повноцінною заміною материнського молока, та містить усі необхідні поживні речовини, вітаміни, мінерали та жири у правильному співвідношенні. Білки, що містяться в Молоці для кошенят Беафар, мають особливу легкозасвоювану форму, що є великою перевагою в годуванні кошенят.

Склад: молоко і молочні продукти, олії і жири, мінеральні речовини.

Аналіз: протеїн 32%, олії і жири 24%, клітковина 0%, зола 7%, волога 3,5%, кальцій 0,86%, фосфор 0,6%, натрій 0,5%, магній 0,16%, калій 1,4%.

Вміст вітамінів і мінеральних речовин в 1 кг: вітамін A 215000 ME, вітамін D3 2000ME, вітамін B1 5 мг, вітамін B2 3 мг, пантотенова кислота 10 мг, нікотинамід 20 мг, вітамін B6 3мг, вітамін B12 0,02 мг, вітамін С 620 мг, вітамін Е 210 мг, біотин 0,05 мг, вітамін K3 3 мг, холін 850 мг, залізо 80 мг, йод 0,25 мг, мідь 0,2 мг, марганець 30 мг, цинк 40 мг, селен 0,2 мг, DL-метіонін 3 г, таурин 3 г, антиоксиданти.

Дозування: 7 мірних ложок без гірки (в одній ложці 4,5 г) на кожні 100 мл теплої води. Визначити точну добову норму неможливо через відмінності у віці, розмірі і породі. Найбільш ефективним є годування на вимогу. Проте ми надаємо свої рекомендації щодо дозування, які знаходяться в інструкції. Кожне кошеня слід регулярно зважувати для відстеження щоденного збільшення ваги.

Фільтри
Категорія Замінники молока