Elit Zoo Шампунь для собак та котів

  • Elit Zoo Шампунь для собак та котів
  • Elit Zoo Шампунь для собак та котів
Elit Zoo Шампунь для собак та котів
51 грн
Доступність:
Очікуємо
Бренд: ElitZoo
Кількість:

Склад
1 мл препарату містить діючу речовину: декспантенол - 5 мг. Допоміжні речовини: шампунь-бальзам, декспантенол, ароматична композиція.
Фармакологічні властивості
Шампунь призначений для гігієнічного догляду за шкірою і шерстю тварин. Діюча речовина шампуню декспантенол - провітамін В5. При місцевому застосуванні швидко абсорбується, перетворюючись на пантотенову кислоту - вітамін, необхідний для підтримки здорового стану шкіри і шерсті.
Декспантенол забезпечує догляд за шерстю тварини, живить її, відновлює і дарує силу від коренів до кінчиків. Крім того, глибоко проникаючи в шкіру і пов'язуючи воду, він забезпечує зволоження і заспокоєння шкіри, знімає роздратування і запалення, сприяє загоєнню і регенерації, стимулюючи оновлення клітин епідерміса. Шампунь добре очищає шкіру тварини, видаляє неприємні запахи, робить шерсть блискучою, об'ємної і шовковистою .
Застосування
Гігієнічний догляд за шкірою і шерстю тварин.
Дозування
На попередньо зволожену шерсть тварини наносять невелику кількість шампуню, круговими рухами розподіляють його по поверхні тіла і добре змивають теплою водою. Перед застосуванням для більш легкого нанесення можна розвести шампунь у воді.
Протипоказання
Ні.
Застереження
Можливі випадки індивідуальної чутливості до діючої речовини шампуню.