Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

Api-San Гепатовет для котів, 25 мл

  • Api-San Гепатовет для котів, 25 мл
  • Api-San Гепатовет для котів, 25 мл
Api-San Гепатовет для котів, 25 мл
118 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Api-San

Гепатопротектор для котів

Кількість:

Api-San Гепатовет - Комплексний гепатопротектор для лікування і профілактики захворювань печінки у кішок

Гепатовет - комплексний гепатопротектор для лікування і профілактики захворювань печінки у кішок в формі суспензії.

В 1 мл суспензії в якості активних компонентів містяться: есенціальні фосфоліпіди - 60 мг, метіонін - 100 мг, L-орнітин - 50 мг, екстракт розторопші плямистої - 15 мг, екстракт трави безсмертника - 15 мг; допоміжні речовини.

За зовнішнім виглядом являє собою однорідну суспензію зі специфічним запахом для застосування всередину.

Розфасовують в темні пластикові флакони по 35 мл, які упаковують в картонні коробки разом зі шприцом-дозатором.

Фармакологічні властивості

Гепатовет покращує функціональний стан печінки, особливо здатність органу зв'язувати і виводити токсичні сполуки, зберігає і відновлює структуру печінкових клітин, прискорює процес відновлення вже пошкоджених гептоцітов, нормалізує вміст аміаку в організмі тварин.

Есенціальні фосфоліпіди припиняють розвиток фіброзу тканин, мають антиоксидантну активність, виконують транспортну функцію, збільшують активність ферментних систем. Незамінна амінокислота метіонін має гепатопротекторну дію, активує дію ряд гормонів, вітамінів і ферментів, знижує концентрацію холестерину в крові і збільшує вміст фосфоліпідів. L-орнітин відновлює клітини печінки і бере участь в процесі зв'язування і виведення з організму аміаку.

Екстракт розторопші плямистої відрізняється високою антиоксидантною активністю, має мембраностабілізуючу властивість на клітини печінки, підвищує функціональну здатність клітин печінки до синтезу, дезінтоксикації і виведенню різних біологічних продуктів, підтримує стійкість гепатоцитів до різних патогенних впливів.

Екстракт безсмертника зменшує біль в області правого підребер'я, усуває метеоризм, коліки. Гепатовет за ступенем впливу на організм теплокровних тварин відноситься до малонебезпечних речовин і в рекомендованих дозах не надає ембріотоксичної, тератогенної, канцерогенної та сенсибілізуючої дії.

Показання

Призначають кішкам для профілактики і комплексного лікування гострих і хронічних захворювань печінки різної етіології, в тому числі після отруєнь, інфекційних захворювань, а також для зниження ризику побічних ефектів призначаються тваринам хіміотерапевтичних засобів, що мають гепатотоксичністю.

Дози і спосіб застосування

Перед застосуванням флакон із суспензією слід ретельно збовтати протягом 1 - 2 хвилин, а потім задати тварині всередину індивідуально з невеликою кількістю корму або примусово в ротову порожнину за допомогою шприца-дозатора 2 - 3 рази на день протягом 3 - 5 тижнів, в дозах на одну тварину згідно з таблицею:

Маса тіла тварин, кг

   Разова доза препарату, мл

   Добова доза препарату, мл

До 3 кг

3 – 6

Більше 7 кг

      1

      2

      3

       2 – 3

      4 – 6

      6 – 9


При необхідності курс лікування повторюють через 2 - 3 тижні.

ПОБІЧНА ДІЯ

У гіперчутливих тварин можливі алергічні реакції. У цих випадках використання препарату припиняють і призначають тварині антигістамінні і симптоматичні препарати. У рідкісних випадках у окремих тварин через 10 - 15 хвилин після застосування препарату відзначається підвищене слиновиділення, яке самовільно припиняється і не вимагає застосування лікарських засобів.

Протипоказання

Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату. Не рекомендується застосовувати у тварин, які страждають важкою формою ниркової недостатності, печінкову енцефалопатію та епілепсію.

ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ

При застосуванні препарату не потрібні.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

У сухому, захищеному від прямих сонячних променів і недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів і кормів при температурі від 2 до 25 ° C.

Термін придатності - 2 роки.

Відкриті флакони зберігаються не більше 21 діб.

Упаковка: 35 мл