Api-San Стоп-зуд суспензія для котів, 10 мл

  • Api-San Стоп-зуд суспензія для котів, 10 мл
  • Api-San Стоп-зуд суспензія для котів, 10 мл
Api-San Стоп-зуд суспензія для котів, 10 мл
112 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Api-San
Кількість:

Стоп-зуд суспензія - комплексний протизапальний препарат для лікування шкірних захворювань (Міжнародне непатентоване найменування: полькортолон або триамцинолон + піридоксин гідрохлорид + рибофлавін + нікотинамід + метіонін). В 1 мл суспензії міститься: 1 мг полькортолон, 2 мг піридоксину гідрохлориду (вітаміну B6), 4 мг рибофлавіну (вітаміну В2), 10 мг нікотинаміду (вітаміну PP), 20 мг метіоніну, а також бурштинова кислота і допоміжні компоненти. За зовнішнім виглядом являє собою суспензію від яскраво жовтого до помаранчевого кольору для застосування всередину. Розфасовують по 10 і 15 мл в полімерні флакони, які упаковують в картонні коробки разом зі шприцом-дозатором. 

Фармакологічні властивості

Стоп-зуд суспензія завдяки наявності в її складі високоефективного протизапального компоненту, вітамінів, метіоніну і бурштинової кислоти, надає комплексну дію на роздратовану шкіру, швидко усуває неприємні відчуття сухості, свербежу та дискомфорту у тварин. Полькортолон є синтетичним глюкокортикоїдом, що володіє виражено протизапальною, десенсибілізуючою і протинабряковою дією, він блокує вивільнення медіаторів запалення, у тому числі простагландинів, що потенціюють запальний процес. Препарат знижує кількість клітин, що виробляють гіалуронову кислоту, зменшує проникність кровоносних капілярів, стимулює біосинтез ліпокартинів (спеціальних білків), що мають протинабрякову активність. Вітаміни групи В, бурштинова кислота і метіонін покращують обмін речовин і живлення тканин, сприяють прискоренню процесів загоєння, зменшують запальну реакцію і надають комплексний позитивний вплив на стан шкірно-волосяного покриву. Стоп-зуд суспензія за ступенем впливу на організм теплокровних тварин відноситься до малонебезпечних речовин.

Показання

Призначають собакам і кішкам для лікування запальних і алергічних захворювань шкіри (кропив'янка, атопічний дерматит, екземи, дифузний нейродерміт, розчухи, алопеції, інфіковані дерматити, укуси комах).

Дози І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Стоп-зуд суспензію вводять тваринам перорально в ранкове годування з невеликою кількістю корму або вводять примусово в ротову порожнину за допомогою шприца-дозатора 1 раз на добу з розрахунку: 

Вага кота:

1-3 кг    0,25 мл на тварину

більше 3 кг       0,5 мл на тварину.


Перші 4 діб препарат застосовують у терапевтичній дозі (відповідно до наведеної вище таблиці), в наступні 8 діб лікування проводять в половинній дозі. Слід уникати пропуску прийому препарату, так як це може привести до зниження його ефективності. У разі пропуску прийому суспензії Стоп-зуд, застосування її відновлюють в тій же дозі і за згаданою вище схемою. 
ПОБІЧНА ДІЯ У тварин з підвищеною індивідуальною чутливістю можуть спостерігатися: пригнічений стан, млявість, підвищене слиновиділення, розлади функцій шлунково-кишкового тракту. У цих випадках застосування препарату припиняють і при необхідності призначають симптоматичне лікування. При першому застосуванні препарату в окремих випадках у тварин можливе підвищення слиновиділення, яке швидко проходить і не вимагає застосування лікарських засобів. 
Протипоказання Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату. Не рекомендується застосовувати у тварин, які страждають на цукровий діабет і вірусними інфекціями. 
ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ З обережністю під контролем ветеринарного лікаря проводять лікування у вагітних і лактуючих самок. 
УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ У сухому, захищеному від прямих сонячних променів і недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів і кормів при температурі від 0 до 25 ° C. Термін придатності - 2 роки.