Veda КотЕрві для котів 1 шт 10 мл

  • Veda КотЕрві для котів 1 шт 10 мл
  • Veda КотЕрві для котів 1 шт 10 мл
Veda КотЕрві для котів 1 шт 10 мл
31 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Veda
Кількість:

Завдяки наявності збалансованого кількості вітамінів, таурину і метіоніну добавка заповнює дефіцит біологічно активних речовин в організмі тварини, що виникає при захворюваннях різної етіології, при стресах, профілактичні щеплення та  використовується для лікування кішок, у яких виявлена сечокам'яна хвороба або урологічний синдром. У рецептуру ліки входять водні екстракти цілющих лікарських рослин, що сприятливо впливають на тварину. Ліки випускається у формі стерильного настою трав. Цей рідкий препарат жовтувато-коричневого кольору з несильним трав'яним ароматом. За допомогою препарату м'яко виводяться солі і розчиняються камені. Ліки надають і сечогінну дію. Ліки можна застосовувати для попередження запальних процесів. Котервін застосовують курсами по декілька днів: стадія хвороби і її форма визначають терміни її лікування. Ветеринари рекомендують повторювати курс через 3-4 місяці. Настій не приносить шкоди кішкам, не дає алергічних реакцій. Протипоказання, ускладнення або побічні явища за час лікування цим засобом не спостерігалося. Препарат можна застосовувати разом з іншими лікарськими засобами. Не можна застосовувати ліки за тієї умови, що у домашнього улюбленця виявлена ниркова недостатність або він погано переносить компоненти препарату. У складі Котервіна немає консервантів і неприродних речовин, тому зберігатися препарат повинен в холодильнику. 

Склад і форма випуску: 

КотЕрвін є водним витяганням лікарських рослин. Препарат являє собою рідину жовто-коричневого кольору, з легким трав'яним запахом. При зберіганні може утворюватися осад. Розфасовують в скляні флакони по 10 мл. 

Фармакологічна дія: 

Препарат має салуретичну (солевивідна і каменнорозчинну), діуретичну (сечогінну) і протизапальну дію. 

Показання: 

Лікування і профілактика урологічного синдрому і сечокам'яної хвороби кішок.

Дози і спосіб застосування: 

З профілактичною метою і для запобігання рецидивам захворювання препарат вводять всередину по 2 - 4 мл на тварину один раз в день протягом 5 - 7 днів (що є курсом дачі препарату). Курс повторюють кожні 3 - 4 місяці. Для лікування початкових стадій захворювання препарат дають по 2 - 4 мл всередину 2 рази на добу до повного одужання тварини. Дачу препарату необхідно поєднувати із застосуванням симптоматичних засобів. При лікуванні захворювання, що характеризується наявністю крові в сечі, високою питомою щільністю і підвищеною рН сечі, препарат дають по 2 - 4 мл всередину 2 рази на добу. При відсутності мимовільного сечовипускання препарат додатково вводять в сечовий міхур проколом або за допомогою катетера 1 раз на 2 доби в тій же дозі. Для розслаблення сечовивідних шляхів, зняття запального синдрому та усунення можливої супутньої інфекції одночасно рекомендується призначати внутрішньом'язові ін'єкції Неоферона (по 0,5 дози на тварину 1 раз на добу протягом 3 - 5 днів). КотЕрвін не містить консервантів, тому при його застосуванні слід дотримуватися таких вимог. При введенні препарату в сечовий міхур, щоб уникнути контамінації необхідну його кількість відбирають з флакона шприцом зі стерильною голкою і потім вводять або проколом сечового міхура, або замінюють голку на катетер і вводять в сечовий міхур. При внутрішньому застосуванні флакон з препаратом відкорковують, надягають на його горловину кришку-крапельницю і вводять препарат в ротову порожнину, натискаючи на піпетку. 

Залишок препарату зберігають в холодильнику протягом 7 діб, не знімаючи кришки-крапельниці. Перед процедурою препарат слід нагріти до температури тіла і струснути. 

Побічні дії: 

При правильному застосуванні не спостерігаються. 

Протипоказання: 

Підвищена чутливість до препарату. 

Особливі вказівки: Особливі заходи безпеки не передбачені. Умови зберігання: У захищеному від світла місці при температурі 15 - 25 ° С. Термін придатності - 12 місяців. 

Виробник: ФІРМА «ВЕДА», РОСІЯ

Фільтри
Упаковка 1 флакон (10 мл)