Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

Dolfos Dolvit Stoper 30 табл

  • Dolfos Dolvit Stoper 30 табл
  • Dolfos Dolvit Stoper 30 табл
Dolfos Dolvit Stoper 30 табл
248 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Dolfos
Кількість:

Dolvit Stoper - препарат для лікування гострої діареї у кішок і собак, нормалізує гострі порушення всмоктування в кишківнику. У своєму складі містить сукновальну глину - лікарський засіб природного походження. Це подвійний силікат алюмінію і магнію, який має високу обволікаючу здатність щодо слизової оболонки травного тракту, шляхом взаємодії з глікопротеїнами слизової оболонки підвищує резистентність слизової оболонки до подразника. Запобігає водно - електролітні втрати. Завдяки впливу на бар'єрну функцію слизової оболонки травної системи і високої здатності зв'язування захищає його слизову оболонку. Екстракт таніну з кінського каштана має в'яжучу і протизапальну дію. Долвіт Стопер застосовується при діареях, як додатковий засіб для лікування допоміжних захворювань шлунка і кишківника, а також у період реконвалесценції організму. 

Склад (1 таблетка): сукновальна глина 300 мг. Аналітичні показники: Сирий протеїн 11,8% Сира клітковина 15,1% Масла і сирий жир 0,2% Сира зола 32% Натрій 0,7% Кальцій 0,2% Фосфор 0,3% Калій 0,5% 

Інгредієнти: сухі пивні дріжджі, глюкоза, пектин, карбонат калію, магнію стеарат. 

Дозування: кішки - 1 таблетка на день; собаки до 10 кг - 1 таблетка на день; собаки 10 - 20 кг - 2 таблетки на день; собаки 20 - 30 кг - 3 таблетки в день; собаки понад 30 кг - 4 таблетки на день. 

Упаковка: 30 таблеток.