Api-San Празицид комплекс для котів, 0,85 мл

  • Api-San Празицид комплекс для котів, 0,85 мл
  • Api-San Празицид комплекс для котів, 0,85 мл
Api-San Празицид комплекс для котів, 0,85 мл
93 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Api-San

Краплі від бліх, кліщів та глистів для котів

Кількість:

Склад: івермектин - 24 мг; празиквантел - 102 мг; левамизол - 25 мг; тіаметоксам - 35 мг. 

Фармакологічні властивості: 

Празіцід - комплекс відноситься до комбінованих протипаразитарних лікарських препаратів. Івермектин, що входить до складу препарату має широкий спектр дії, активний відносно личинкових і статевозрілих фаз розвитку кишкових нематод і цестод, бліх, вошей, волосоїдів, саркоптоідних, демодекозних і іксодових кліщів, що паразитують у собак і кішок. 

Механізм дії входить до складу препарату івермектина полягає в порушенні передачі нервових імпульсів, що призводить до паралічу і загибелі паразита. Дія празиквантель засноване на пригніченні фумаратредуктази, стійкої деполяризації м'язових клітин, порушення енергетичного обміну, що викликає параліч і загибель гельмінтів. Левамізол має нематодоцидною активністю, а також проявляє імуностимулюючі властивості за рахунок збільшення кількості Т - лімфоцитів. Тіаметоксам є з'єднанням з групи нікотиноїдів, володіє контактним і кишковим інсектоакарицидною дією. Оскільки він є антагоністом нікотин - ацетилхолінових рецепторів, викликає гіперполяризацію мембран нервового волокна членистоногих, що призводить до загибелі паразитів. Празицид - комплекс за ступенем впливу на організм відноситься до помірно-небезпечних речовин (3 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007 - 76), при нанесенні на шкіру в рекомендованих дозах не чинить резорбтивно - токсичної, місцево - подразнюючої, ембріотоксичної, тератогенної і сенсибілізуючої дії . При попаданні на слизові викликає слабке подразнення. Препарат токсичний для риб і бджіл. Показання: Призначають дорослим собакам і кішкам, цуценятам і кошенятам, починаючи з 2-місячного віку, для лікування і профілактики кишкових нематодозів, цестодозів, ентомозів, отодектозів, саркоптозів, нотоедрозів, демодекозу, і для захисту тварин від нападу іксодових кліщів. 

Застосування: 

Препарат наносять на шкіру тварині, розставивши шерсть, в місця, недоступні для злизування (в області шиї біля основи черепа або між лопатками). Для знищення бліх, вошей і волосоїдів обробку тварин проводять одноразово, для запобігання повторної інвазії - один раз на місяць протягом усього сезону активності комах. C профілактичною метою тварин обробляють проти кліщів - 1 раз в 2 тижні, проти бліх, вошей, волосоїдів - 1 раз на місяць. З метою запобігання повторної інвазії блохами тваринам замінюють підстилки або обробляють їх інсектицидною спреєм ДАНА. При отодектозу (вушної корості) препарат наносять на шкіру одноразово. У процесі лікування рекомендується очищати слуховий прохід від ексудату і струпів лосьйоном Росинка, а в разі ускладнення отитом - призначати протимікробні і протизапальні засоби. При необхідності курс лікування повторюють через 5 - 10 днів. При саркоптозу і нотоедроз кішок препарат застосовують з лікувальною метою 2 - 4-кратно, з інтервалом 10 - 14 днів; з метою профілактики можливої інвазії один раз на місяць. Для дегельмінтизації тварин при нематодозах і цестодозах препарат застосовують з лікувальною метою дворазово з інтервалом 10 - 14 днів, з профілактичною - один раз в квартал. 

Дозування: 

Маса тварини, кг    Об'єм піпетки, мл      Кількість піпеток, шт 

Кошенята до 1 кг            0,3                                         1 

Кошенята більше 1 кг   0,6                                          2 

Кішки до 5 кг                  0,85                                        1 

Кішки більше 5 кг           1,7                                         2 


Протипоказання: 

Не мити тварина протягом 4 діб до і після обробки препаратом; 

Не застосовувати одночасно з іншими протипаразитарними лікарськими засобами; 

Препарат не рекомендований для вагітних, годуючих, ослабленого кішок; Забороняється застосовувати цуценятам і кошенятам молодше 2-х місячного віку. Празицид - комплекс не слід наносити на вологу або пошкоджену шкіру; 

Побічні ефекти: 

Побічних явищ і ускладнень при застосуванні препарату відповідно до цієї інструкції, як правило, не спостерігається. У рідкісних випадках при підвищеній індивідуальній чутливості до препарату (сльозотеча, надмірне слиновиділення, м'язова тремтіння, блювота) або появі ознак подразнення шкіри, застосування препарату слід припинити і змити його водою з милом. 

Умови зберігання: У закритій упаковці виробника окремо від продуктів харчування і кормів, в сухому, захищеному від світла місці, при температурі від 0 ° С до 25 ° С. Лікарський засіб слід зберігати в місцях, недоступних для дітей і тварин. 

Виробник: ТОВ НВО "Апі - Сан", Російська Федерація.