АВЗ Краплі для котів від бліх та кліщів, 1 піп.

  • АВЗ Краплі для котів від бліх та кліщів, 1 піп.
  • АВЗ Краплі для котів від бліх та кліщів, 1 піп.
АВЗ Краплі для котів від бліх та кліщів, 1 піп.
34 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: АВЗ

Краплі від бліх та кліщів

Кількість:

Препарат при нашкірному нанесенні накопичується в епідермісі і сальних залозах тварини. Надає контактну дію на ектопаразитів, забезпечуючи захист тварин від комах і кліщів протягом 1-2 місяців після одноразового застосування крапель.
Склад:
Фіпроніл, допоміжні компоненти
Фармакологічні властивості.
Фіпроніл, що входить до складу препарату, має виражену системну і контактну інсектоакарицидну дію на вошей, бліх, волосоїдів, іксодових і саркоптоїдних кліщів, що паразитують на собаках і кішках. Препарат при нашкірному нанесенні накопичується в епідермісі і сальних залозах тварини. Надає контактну дію на ектопаразитів, забезпечуючи захист тварин від комах і кліщів протягом 1-2 місяців після одноразового застосування крапель. Препарат добре переноситься собаками і кішками різних порід.
Показання до застосування.
Краплі інсектоакарицидні «Барс» застосовують собакам і кішкам при ентомозах, саркоптозі, нотоедрозі і ураженні іксодових кліщів.
Протипоказання.
Підвищена індивідуальна чутливість тварин до перметрину. Не підлягають обробці вагітні, матері-годувальниці, хворі на інфекційні хвороби і видужуючі тварини, цуценята та кошенята до 10-тижневого віку, а також собаки масою менше 2 кг.
Побічні явища.
При застосуванні препарату згідно з інструкцією побічних явищ і ускладнень не спостерігається. При підвищеній індивідуальній чутливості до перметрину можлива поява алергічних реакцій, в цьому випадку препарат необхідно змити водою з шампунем.
Дози і спосіб застосування.
При ентомозах, саркоптозі собак і нотоедрозі кішок препарат наносять, розставивши шерсть, на шкіру в декілька точок, недоступних тваринам для злизування: у області спини між лопатками або в області шиї біля основи голови, в дозах, зазначених в таблиці.
Повторні обробки проводять за показаннями, але не частіше 1 разу на місяць. З метою запобігання повторної інвазії блохами тваринам замінюють підстилки або обробляють їх інсектоакарицидним спреєм «Барс» (з розрахунку 4 натискання на розпилювач головки - на 1 м2 оброблюваної поверхні).
Для знищення іксодових кліщів на тілі тварини препарат в кількості 1 краплі наносять на кліща і місце його прикріплення до шкіри. Якщо протягом 20-30 хвилин кліщ мимоволі не відпадає, то його акуратно витягують з тіла пінцетом і знищують.
З профілактичною метою кішок слід обробляти кожні 5 тижнів.
У собак профілактику проти кліщів проводять 1 раз в два тижні, проти бліх - 1 раз в 2 місяці.
 Коти
 до 1 кг              1            0,3 (10 крапель)
 від 1 до 3 кг    1           0,6(20 крапель)
від 3 кг і більше   1                    1 

Особливі вказівки.
Не слід мити тварин з шампунем за 48 годин до обробки і протягом 3-х днів після неї.
Зберігання.
Зберігати препарат в захищеному від світла та вологи, недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів і кормів, при температурі від 0 до 30 ° С.

Фільтри
Упаковка 1 піпетка