Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

Бар'єр Ошийник від бліх та кліщів для котів, 35 см

  • Бар'єр Ошийник від бліх та кліщів для котів, 35 см
  • Бар'єр Ошийник від бліх та кліщів для котів, 35 см
Бар'єр Ошийник від бліх та кліщів для котів, 35 см
26 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Бар'єр
Кількість:

Нашийник використовується для котів (довжина 35 см). Діюча речовина інсектоакарицидної нашийника "Бар'єр" - фіпроніл, належить до класу фенілпіразолів. Виділяючись з нашийника, фіпроніл локалізується в сальний залозах, не потрапляючи в кров тварини. Таким чином, створюється ефект "резервуару", який забезпечує тривалу дію і збереження ефективності при купанні з застосуванням шампуню. З шкірним жиром фіпроніл поширюється по поверхні шкіри і шерсті. Купання і тривале перебування тварини на сонці не знижують ефективності препарату. Нашийник "Бар'єр" відноситься до групи малотоксичних препаратів для теплокровних тварин. Препарат добре переноситься кішками в терапевтичній дозі і в дозі, яка перевищує її в п'ять разів. Тривалість дії нашийника "Бар'єр" до 6 місяців, завдяки накопичувального дії.
Склад
Одна ПВХ стрічка 65 ± 5 см (для собак) містить діючу речовину: фіпроніл -1,0 м
Одна ПВХ стрічка 35 ± 5 см (для котів) містить діючу речовину: фіпроніл - 0,5 м
Фармакологічні властивості
ATCvet QР53АX, Ектопаразитарна ветеринарні препарати для місцевого застосування (QP53АХ15, фіпроніл).
Діюча речовина препарату фіпроніл - похідне фенілпіразол.
Фіпроніл вражає центральну нервову систему ектопаразитів, не впливаючи на центральну нервову систему тварин. Механізм дії фіпронілу у безхребетних полягає в гальмуванні проходження іонів хлору в ГАМК-залежних хлоридних каналах, що порушує роботу нервової системи. Через системне блокування фіпронілом нервової системи настає нервове збудження і загибель ектопаразитів.
Фіпроніл проявляє контактну дію і практично не всмоктується через шкіру. Він акумулюється в епідермісі, сальних залозах, волосяних фолікулах і, поступово вивільняючи, забезпечує тривале контактна інсектоакарицидної дію. Створюється ефект "резервуару", що забезпечує тривалу залишкову активність фіпронілу.
Застосування
Профілактика і лікування собак і котів при ураженнях ектопаразитами: блохами (Ctenocephalus spp.), Паразітоформнимі кліщами (Dermacentor pictus, Dermacentor marginatus, Rhipicephalus bursa, Ixodes ricinus), при сифункулятози і малофагозах собак і котів.
Дозування
Для зовнішнього застосування. Нашийник фіксують на шиї тварини таким чином, щоб між шиєю і нашийником залишався невеликий проміжок, і закріплюють. Нашийник повинен бути вільним на шиї і не стримувати зростання тварини. Довжина нашийника регулюється в залежності від розміру тварини.
Нашийник ефективний проти ектопаразитів протягом 6 місяців.
Протипоказання
Нашийник не рекомендується використовувати для хворих, виснажених, старих тварин і самок під час вагітності та лактації.
застереження
Не застосовувати цуценятам у віці до 10-ти тижнів, кошенятам віком до 12-ти тижнів.
Упаковку нашийника слід відкривати безпосередньо перед застосуванням.
У рідкісних випадках у тварин спостерігається індивідуальна чутливість до фіпронілом і носіння ошийника може викликати місцеве подразнення шкіри. У таких випадках припиняють застосування нашийника.

З цим товаром купують