Бар'єр Шампунь 2 в 1 для котів від бліх та кліщів 15 мл

  • Бар'єр Шампунь 2 в 1 для котів від бліх та кліщів 15 мл
  • Бар'єр Шампунь 2 в 1 для котів від бліх та кліщів 15 мл
Бар'єр Шампунь 2 в 1 для котів від бліх та кліщів 15 мл
4 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Бар'єр
Кількість:

Діюча речовина, що входить до складу шампуню, забезпечує високу ефективність при боротьбі з блохами, вошами, кліщами у домашніх улюбленців.
Застосування шампуню допомагає зняти свербіння і подразнення шкіри, викликані ектопаразитами, сприяє загоєнню невеликих подряпин і ран.
Професійно підібрана рецептура шампуню забезпечує ніжний догляд за шерстю тварин, робить її шовковистою, надає здоровий вигляд.
Не містить синтетичних барвників.
Сучасна зручна упаковка: полімерні пакетики для одноразового застосування і флакони дозволяють вибрати необхідне дозування.
Склад
1 мл препарату містить діючу речовину:
діазинон - 0,078 мг,
допоміжна речовина (основа): шампунь.
Фармакологічні властивості
ATCvet QР53, ектопаразитициди, інсектициди й репеленти (QP53AF15, діазинон).
Діюча речовина препарату - діазинон відноситься до групи фосфорорганічних сполук, ефірів тіофосфорної кислоти. Він діє на ектопаразитів (бліх, вошей, кліщів), які паразитують на шкірі тварин. Діазінон блокує гангліозні периферичні нерви ектопаразитів, викликаючи нейротоксикацію, внаслідок чого у нього порушується координація рухів, настає параліч, летаргія і смерть.
При дотриманні рекомендованого способу застосування шампунь виявляє високу ефективність проти ектопаразитів. Крім того, шампунь добре очищає шкіру тварин, надає шерсті блиск і здоровий вигляд.
Препарат є високотоксичним для риб, птахів, бджіл і деяких рослин (хризантеми, орхідеї, троянди).
Застосування

Профілактика і лікування кішок при захворюваннях, викликаних ектопаразитами: блохами (Ctenocephalus spp.), паразитоформними кліщами (Dermacentor spp., Rhipicephalus spp., Ixodes spp.), вошами; гігієнічний догляд за шкірою і шерстю тварин.
Дозування
На мокру шерсть тварини нанести невелику кількість шампуню (з розрахунку 0,5-1 мл на 1 кг маси тіла), витримати 10-15 хвилин, запобігаючи злизування шампуню твариною, і добре змити теплою водою.
При ураженні вошами обробку тварин проводять 2 рази з інтервалом 7-10 днів.
Протипоказання
Не рекомендується обробляти хворих та вагітних тварин.
Застереження
Можливі випадки індивідуальної чутливості до діючої речовини препарату.