Ефектвет Ошийник для котів від бліх та кліщів, 35 см

  • Ефектвет Ошийник для котів від бліх та кліщів, 35 см
  • Ефектвет Ошийник для котів від бліх та кліщів, 35 см
Ефектвет Ошийник для котів від бліх та кліщів, 35 см
54 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Ефектвет

Захист від бліх та кліщів протягом 6 місяців

Кількість:

Склад
Стрічка ПВХ (35 ± 5 см) містить діючу речовину:
фентіон- 0,2-0,4 м
Фармакологічні властивості
ATCvet QP53А, ектопаразитициди для місцевого застосування з інсектицидами (QP53AF07)
Фентіон - інсектицид групи тіофосфорорганіческіх з'єднань, механізм дії полягає в блокуванні ферменту ацетилхолінестерази в синапсах ЦНС паразита, що призводить до його загибелі. Фентіон погано проникає через гематоенцефалічний бар'єр теплокровних тварин, але при зовнішньому застосуванні всмоктується через шкіру і проникає в кров. Кровоссальні паразити гинуть через потрапляння в їх організм фентіон з кров'ю тварин.
Діюча речовина, яке входить до складу нашийника, поступово виділяється з поверхні стрічки на шерсть тварини, проявляючи свою ектопаразитарних дію.
Застосування
Профілактика і лікування котів при ураженні ектопаразитами: блохами (Ctenocephalides felis), вошами (Linognathides spp.), кліщами (Demodex canis, D. felis, Otodectes cynotis), волосоїдами (Ttrichodectes canis), чутливими до фентіон.
Дозування
Нашийник виймають з упаковки і одягають на шию тварини, фіксують таким чином, щоб між шиєю і нашийником залишався невеликий проміжок 1-2 см, потім закріплюють пряжкою і обрізають надлишок стрічки. Довжина нашийника регулюється в залежності від розміру тварини. Підігнаний належним чином нашийник в закріпленому стані повинен вільно рухатися.
Постійне використання нашийника забезпечує захист тварини від ектопаразитів протягом 6 місяців.
Протипоказання
Не застосовувати кошенятам до 6-ти місячного віку.
Не застосовувати ослабленим і хворим тваринам і тваринам з підвищеною індивідуальною чутливістю до фентіону.
Не застосовувати тваринам під час вагітності та лактації 
Застереження
При роботі з препаратом дотримуватися основних правил гігієни і безпеки, прийняті при роботі з ветеринарними препаратами.

Упаковку з нашийником відкривати безпосередньо перед застосуванням. Маніпуляції з нашийником проводити в захисних гумових рукавичках, після маніпуляцій слід ретельно вимити руки теплою водою з милом; вимити і просушити рукавички. Уникати контакту маленьких дітей з тваринами, у яких є нашийники.
Форма випуску
Полімерний нашийник довжиною 35 ± 5 см, вкладений в пакет з полімерної (полівінілхлоридної) плівки і упакований в картонну коробку.