Ceva Цестал Кет для котів 1 табл.

  • Ceva Цестал Кет для котів 1 табл.
  • Ceva Цестал Кет для котів 1 табл.
Ceva Цестал Кет для котів 1 табл.
27 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Ceva

Антигельмінтний засіб для котів

Кількість:

Цестал Кет - антигельмінтний лікарський засіб у формі таблеток для перорального застосування, що містить в якості діючих речовин в одній таблетці: 20 мг празиквантель, 230 мг пірантелу ембонат.

Смак печінки обумовлений наявністю в препараті добавки зі смаком печінки (мальтодекстрин, пальмова олія, крохмаль - Е1450 і альфа-токоферол - Е307).

Препарат являє собою круглі плоскі таблетки жовтувато-сірого кольору з розподільчою борозенкою посередині. Маса однієї таблетки 390 мг.

Цестал Кет випускають розфасованим по 2 таблетки в блістерах з алюмінієвої фольги і прозорою поліетиленової плівки, які упаковують в картонні коробки по 5 блістерів в кожній.

Зберігають препарат в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла місці при температурі від + 15 ° С до + 25 ° С.

Термін придатності лікарського засобу при дотриманні умов зберігання - 2 роки з дати виробництва.

Фармакологічні властивості

Цестал Кет відноситься до антігельмінтних комбінованих лікарських препаратів.

Празиквантел, що входить до складу лікарського препарату, активний проти цестод (Taenia spp., Dipylidium caninum, Echinococcus spp.).

Механізм його дії полягає в підвищенні проникності клітинних мембран гельмінта для іонів кальцію, що викликає генералізоване скорочення мускулатури паразита, що переходить в стійкий параліч, що призводить до загибелі гельмінта. Одночасне утворення вакуолей в поверхневому шарі члеників паразита сприяє їх руйнуванню.

Празиквантел швидко і майже повністю всмоктується в кишечнику, добре розподіляється в більшості органів, виводиться з сечею в метаболізованих формі.

Пірантелу ембонат володіє широким антігельмінтим спектром дії проти нематод, включаючи Toxocara cati, Toxascaris leonina, Ancylostoma caninum, Uncinaria stenocephala. Він викликає постійний параліч і контрактуру м'язів паразита.

Механізм дії пірантелу ембонат полягає в блокуванні нейром'язової передачі, порушення проникності клітинних мембран і пригніченні холінестерази, що призводить до паралічу і загибелі паразита. Максимальна концентрація пірантелу ембонат в плазмі крові відзначається через 2-4 години.

Виводиться пірантелу ембонат з організму з фекаліями і сечею протягом 24 годин.

Цестал Кет відноситься до малотоксичних речовин. У рекомендованих дозах не надає ембріотоксичної і тератогенної дії. Добре переноситься кішками різних порід.

Порядок застосування

Цестал для кішок застосовують з профілактичною і лікувальною метою при нематодозах (токсокароз, токсаскаріоз, унцінаріоз, анкілостомоз, трихоцефальоз) і цестодозах (дипілідіоз і дифілоботріоз).

Цестал Кет призначають перорально індивідуально в наступних дозах для кішок масою:

Вага кішки, кг

Кількість таблеток, шт

до 1

1/4

1-2

1/2

2-4

1

4-8

2

більше 8

3

Препарат дають тваринам одноразово, попередньо подрібнивши і змішавши з кормом, або вводять примусово: на корінь язика або у вигляді водної суспензії за допомогою шприца (попередньо змішавши таблетку з водою). Попередньою голодної дієти або застосування проносних засобів не потрібно.

З лікувальною метою кішок дегельмінтизують за показаннями, з профілактичною - щоквартально в зазначених дозах.

Протипоказанням до застосування препарату цестал Кет є індивідуальна підвищена чутливість кішок до компонентів лікарського препарату, а також вік кошенят менше 3 тижнів.

Забороняється використовувати препарат спільно з піперазином.

Симптомів передозування не встановлено. Препарат добре переноситься тваринами і не має токсичну дію навіть при триразовому перевищенні терапевтичної дози.

Особливостей дії лікарського препарату при його першому застосуванні або відміні не встановлено.

Лікарський препарат призначений для одноразового застосування.

Побічних явищ і ускладнень при застосуванні Цестал Кет відповідно до інструкції по застосуванню не спостерігається. У разі появи алергічних реакцій застосування препарату припиняють і призначають антигістамінні препарати або інше симптоматичне лікування.

Цестал для кішок не призначений для лікування продуктивних тварин.

Заходи особистої профілактики

При роботі з препаратом Цестал Кет слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з лікарськими засобами.

Людям з підвищеною чутливістю до компонентів препарату Цестал Кет слід уникати прямого контакту з препаратом.

У разі появи алергічних реакцій або при випадковому попаданні препарату в організм людини слід негайно звернутися в медичний заклад (при собі мати інструкцію із застосування препарату або етикетку).

Порожню тару з-під лікарського препарату забороняється використовувати для побутових цілей, вона підлягає утилізації з побутовими відходами.

Виробник препарату: ЛАВЕТФармасьютікалс Со. Ltd./LAVET Pharmaceuticals Со. Ltd., Угорщина.

Фільтри
Упаковка 1 таблетка