Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

KRKA Мілпразол для котів від 2 кг 1 табл.

  • KRKA Мілпразол для котів від 2 кг 1 табл.
  • KRKA Мілпразол для котів від 2 кг 1 табл.
KRKA Мілпразол для котів від 2 кг 1 табл.
111 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: KRKA

Антигельмінтний засіб для котів від 2 кг

Кількість:

Мілпразон ® таблетки для кішок в якості діючих речовин містять мільбеміціна оксим та празиквантел. Випускають препарат в двох модифікаціях: для кошенят та кішок вагою до 2 кг з вмістом мільбеміціна оксима - 4 мг / табл. й празиквантель - 10 мг / табл. та допоміжних речовин: мікрокристалічна целюлоза - 32,98 мг, моногідрату лактози - 75,37 мг, повідону - 0,75 мг, кроскармелоза натрію - 5,50 мг, кремнію колоїдного безводного - 0,90 мг, магнію стеарату - 2,50 мг, м'ясного ароматизатора - 0,40 мг, сухих дріжджів - 0,20 мг, заліза оксиду жовтого Е172 - 0,20 мг; 

і для кішок вагою понад 2 кг з вмістом мільбеміціна оксима - 16 мг / табл. і празиквантель - 40 мг / табл. і допоміжних речовин: мікрокристалічна целюлоза - 20,80 мг, моногідрату лактози - 41,50 мг, повідону - 3 мг, кроскармелоза натрію - 7 мг, кремнію колоїдного безводного - 1,20 мг, магнію стеарату - 2,50 мг, м'ясного ароматизатора (Aroma Meat Flavour 10022) - 0,40 мг, сухих дріжджів - 0,20 мг, заліза оксиду червоного Е172 - 0,20 мг.

За зовнішнім виглядом Мілпразон ® таблетки для кішок в модифікації для кошенят та кішок вагою до 2 кг представляють собою коричнево-жовті овальні двоопуклі таблетки зі смаком м'яса, вкриті оболонкою, з рискою на одному боці; а в модифікації для кішок вагою понад 2 кг - коричнево-червоні овальні двоопуклі таблетки зі смаком м'яса, вкриті оболонкою, з рискою на одному боці.

Фармакологічні властивості

Мілпразон ® таблетки для кішок відносяться до групи комбінованих антигельмінтних препаратів нематодоцідної та цестодоцідного дії.

Що входять до складу препарату активні компоненти забезпечують його широкий спектр антигельминтного дії.

Мільбеміціна оксим - Макроциклічні лактон, що отримується в результаті ферментативної діяльності Streptomyces hygroscopicus var. Aureolacrimosus, активний відносно личинок та імаго нематод, паразитуючих в шлунково-кишковому тракті кішок, а також личинок нематоди Dirofilaria immitis.

Механізм дії мільбеміціна обумовлений підвищенням проникності клітинних мембран для іонів хлору (Cl - ), що призводить до сверхполярізаціі мембран клітин нервової і м'язової тканини, паралічу і загибелі паразита. Після перорального введення препарату максимальна концентрація мільбеміціна оксима в плазмі крові кішок досягається через 2 години, з організму з'єднання виводиться в основному в незміненому вигляді, період напіввиведення становить близько 13 годин.

Празиквантел є похідним піразінізохіноліна, володіє вираженою дією проти цестод та нематод. Підвищуючи проникність клітинних мембран паразита для іонів кальцію (Ca 2+ ), викликає деполяризацію мембран, скорочення мускулатури і руйнування тегумента, що призводить до загибелі паразита та сприяє його виведенню з організму тварини. Після перорального введення препарату максимальна концентрація празиквантель в плазмі крові кішок досягається через 1 годину, з організму з'єднання виводиться в основному у вигляді неактивних метаболітів з сечею, період напіввиведення становить близько 3 годин.

Мілпразон ® таблетки для кішок за ступенем впливу на організм відносяться до речовин помірно небезпечних  в рекомендованих дозах не чинять сенсибілізуючої, ембріотоксичної чи тератогенної дії, добре переносяться кішками різних порід та віку. Препарат токсичний для бджіл, а також риб й інших гідробіонтів.

Порядок застосування

Мілпразон ® таблетки для кішок призначають з лікувальною чи профілактичною метою при нематодозах, цестодозах та асоціативних нематод-цестодозних інвазіях, викликаних як личинкові формами, так чи статевозрілими цестодами чи нематодами наступних видів: цестоди - Dipylidium caninum, Taenia spp., Echinococcus multilocularis; нематоди - Ancylostoma tubaeforme, Toxocara cati, Dirofilaria immitis (профілактика захворювання).

Протипоказанням до застосування є індивідуальна підвищена чутливість тварини до компонентів препарату (в тому числі в анамнезі), виражені порушення функції нирок і печінки. Не слід застосовувати препарат кошенятам молодше 6-тижневого віку і масою менше 0,5 кг. Не підлягають дегельмінтизації виснажені або хворі на інфекційні хвороби тварини.

Дегельмінтизацію вагітних чи годуючих кішок при необхідності проводять під наглядом ветеринарного лікаря.

Препарат застосовують кішкам одноразово під час годування з невеликою кількістю корму або вводять примусово на корінь язика після годування мінімальної терапевтичної дози 2 мг мільбеміціна оксима та 5 мг празиквантель на 1 кг маси тварини, з розрахунку:

Мілпразон таблетки  для кішок

маса

тварини

для кошенят та кішок вагою до 2 кг (коричнево-жовті таблетки з вмістом мільбеміціна оксима 4 мг і празіквантель 10 мг)

для кішок вагою понад 2 кг (коричнево-червоні таблетки з вмістом мільбеміціна оксима 16 мг і празіквантель 40 мг)

0,5 - 1 кг

½ таблетки

-

> 1 - 2 кг

1 таблетка

-

> 2 - 4 кг

-

½ таблетки

> 4 - 8 кг

-

1 таблетка

> 8 - 12 кг

-

1 ½ таблетки

Попередньою голодної дієти й застосування послаблюючих засобів перед дегельмінтизацією не потрібно.

З лікувальною метою кішок дегельмінтизують за показаннями, з профілактичною метою - щоквартально, а також перед кожною вакцинацією і злучкою в терапевтичній дозі. Одноразовий прийом препарату з метою дегельмінтизації захищає кішок від зараження Dirofilaria immitis протягом одного місяця. Для подальшої профілактики дирофіляріозу доцільно застосовувати препарат з вмістом однієї діючої речовини мільбеміціна оксима.

При передозуванні препарату у кішок можуть спостерігатися млявість, атаксія, тремор м'язів, блювота і / або діарея. Симптоми мимовільно зникають протягом доби, при необхідності тварині призначають засоби симптоматичної терапії.

Особливостей дії препарату при його першому застосуванні і скасування не виявлено.

При проведенні дегельмінтизації слід дотримуватися рекомендованих інструкцією термінів. У разі пропуску чергової обробки застосування препарату відновлюють у тій же дозі та за тією ж схемою.

Побічних явищ чи ускладнень при застосуванні препарату відповідно до цієї інструкції, як правило, не спостерігається.

У рідкісних випадках, частіше у кошенят, можуть спостерігатися млявість, атаксія, тремор м'язів, блювота і / або діарея.В цьому випадку тварині призначають засоби симптоматичної терапії.

Мілпразон ® таблетки для кішок сумісні з селамектіном, дізнатися про сумісність препарату з іншими макроциклическими лактонами відсутні.

Препарат не призначений для застосування продуктивним тваринам.

Організація-виробник і адреса місця виробництва: «KRKA, dd, Novo mesto", Šmarješka cesta 6, 8501 Novo mesto, Slovenija.

Фільтри
Упаковка 1 табл.