Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

Zoetis Stronghold Plus краплі від бліх, кліщів та глистів для котів 2,6-5 кг Стронгхолд Плюс 1 піпетка

  • Zoetis Stronghold Plus краплі від бліх, кліщів та глистів для котів 2,6-5 кг Стронгхолд Плюс 1 піпетка
  • Zoetis Stronghold Plus краплі від бліх, кліщів та глистів для котів 2,6-5 кг Стронгхолд Плюс 1 піпетка
Zoetis Stronghold Plus краплі від бліх, кліщів та глистів для котів 2,6-5 кг Стронгхолд Плюс 1 піпетка
212 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Zoetis
Кількість:

Стронгхолд Плюс (краплі для зовнішнього застосування, точкового нанесення) - препарат призначений для профілактики і лікування кішок, які мають/ або під загрозою зараження змішаними паразитарними інфекціями, а саме кліщами, блохами, вошами, вушними кліщами, шлунково-кишковими нематодами і дирофіляріями. 

Склад: 1 мл препарату містить: селамектин - 60 мг; сароланер - 10 мг. 

Допоміжні речовини: діпропіленгліколь монометил ефір, ізопропіловий спирт, бутилгідрокситолуол. Препарат Стронгхолд Плюс випускають в трьох різних дозуваннях: Кішки вагою до 2,5 кг - одна туба масою 0,25 мл містить: селамектин 15 мг, сароланер 2,5 мг; Кішки вагою 2,5-5 кг - одна туба масою 0,5 мл містить: селамектин 30 мг, сароланер 5 мг; Кішки вагою 5-10 кг - одна туба масою 1 мл містить: селамектин 60 мг, сароланер 10 мг. Фармакологічні властивості ATCvet QP54, ендектоциды (QP54AA05, селамектин, макроциклічні лактони). 

Селамектин - речовина групи ендектоцидів класу макроциклічних лактонів. Механізм дії пов'язаний зі зміною активності хлорних каналів синаптичних мембран у нервовій і м'язовій системах багатьох ектопаразитів. Зв'язуючись зі специфічними рецепторами, він збільшує проникність синаптичних мембран для іонів хлору, що призводить до блокади електричної активності нервових і м'язових клітин паразитів, і, як наслідок, їх паралічу і загибелі. У ссавців подібні рецептори розташовані тільки у центральній нервовій системі. Оскільки селамектин не має здатність проникати через гематоенцефалічний бар'єр, він має високий рівень безпеки, у рекомендованих дозах безпечний для собак і кішок. Селамектин виявляє широкий спектр системної нематодоцидної, інсектицидної і акарицидної дії, має ларвоцидні і овоцидні властивості. Препарат швидко і повністю всмоктується з місця нанесення в кров. Терапевтичні концентрації селамектину в крові підтримуються тривалий час, забезпечуючи знищення паразитів і захист від реінвазії протягом місяця. Сароланер - це акарицид і інсектицид, який відноситься до групи ызоксазолыну. Основним об'єктом дії сароланеру у комах і акарид є функціональна блокада ліганд-залежних та хлоридних каналів (ГАМК-рецептори і глутаматны рецептори). Сароланер блокує ГАМК - та глутамат-залежні хлоридні канали в центральній нервовій системі комах і акарид. Порушення сароланером роботи цих рецепторів перешкоджає поглинанню іонів хлору ГАМК - і глютамат-залежними іонними каналами, що призводить до збільшення нервової стимуляції і загибелі цільового паразита. Сароланер демонструє більш високу функціональну здатність блокувати рецептори комах / акарид порівняно з рецепторами ссавців. Сароланер не взаємодіє з відомими інсектицидними ділянками зв'язування нікотинових або інших ГАМК-ергічних інсектицидів, таких як неонікотіноіди, фіпроніли, мілбеміцини, авермектини і циклодієни. Сароланер ефективний проти дорослих бліх (Ctenocephalides spp.), а також проти деяких видів кліщів, наприклад, Dermacentor reticulatus, Ixodes hexagonus, Ixodes ricinus Rhipicephalus sanguineus. Після місцевого нанесення препарату Стронгхолд Плюс, як селамектин, так і сароланер добре всмоктуються з середніми значеннями біодоступності, відповідно, 40,5% та 57,9% і розподіляються системно. Для кішок селамектин і сароланер є препаратами з низьким рівнем кліренсу і тривалим періодом напіввиведення, відповідно, 12,5 доби і 41,5 доби після місцевого нанесення. У кішок основний шлях виведення селамектину - з калом, більшість виводиться у вигляді вихідної сполуки. Ідентифікація метаболітів селамектину в калі показала, що метаболічний кліренс також сприяє його виведенню. Основним шляхом виведення сароланеру є елімінація з жовчю вихідної сполуки з урахуванням метаболічного кліренсу. 

Застосування Лікування та профілактика уражень паразитиформними кліщами: Ixodes spp. Dermacentor spp. і Rhipicephalus spp. Профілактика і лікування токсокарозу (Toxocara cati), анкілостомозу (Ancylostoma tubaeforme), отодектозу (Otodectes cati), фелікольозу (Felicola subrostratus), сифонаптерозу (Ctenocephalides spp., Pulex irritans), a також для профілактики дирофіляріозу (Dirofilaria immitis). Препарат може застосовуватися в складі терапевтичної стратегії для лікування алергічного дерматиту, викликаного блохами (FAD). 

Дозування: Препарат наносять на суху шкіру кішок між лопаток у наступних дозуваннях: Вага кішки, кг Об'єм піпетки, мл Селамектин, мг Сароланер, мг до 2,5 0,25 15 2,5 2,5-5 0,5 30 5 5-10 1 60 10 Знищення бліх і кліщів: Через 24 години і протягом 5 тижнів після нанесення препарату дорослі блохи та кліщі, які знаходяться на тварині гинуть. Препарат порушує здатність бліх відкладати життєздатні яйця і знищує личинки, які знаходяться у зовнішньому середовищі. Це розриває цикл розмноження бліх і дозволяє контролювати наявні забруднення навколишнього середовища де буває тварина. Для запобігання інвазії препарат повинен застосовуватися один раз на місяць протягом сезону активності бліх і кліщів. Для використання препарату в якості складової терапії при блошиному алергічному дерматиті препарат застосовують з місячним інтервалом. Лікування токсокарозу і анкілостомозу: Потрібно застосовувати разову дозу препарату. Необхідність та частоту повторного лікування слід узгоджувати з лікуючим ветеринарним лікарем, який призначає препарат. 

Лікування отодекозу: Препарат застосовують одноразово. Перед лікуванням рекомендується прочистити слуховий прохід від ексудату і струпів. При необхідності курс лікування повторюють через місяць. Лікування педикульозу: Препарат застосовують одноразово. 

Профілактика дирофіляріозу: Для профілактики дирофіляріозу Стронгхолд Плюс призначають тваринам кожен місяць, починаючи за місяць до початку льоту переносників збудника - комарів / москітів і закінчують не раніше ніж через місяць після завершення льоту комах. У разі, коли місячний інтервал між двома застосуваннями Стронгхолд Плюс був порушений, препарат наносять відразу, як з'являється така можливість, що мінімізує можливість розвитку статевозрілих дирофілярій. У разі використання іншого препарату для профілактики дирофіляріозу, подальше використання препарату Стронгхолд Плюс проводять через місяць після останнього використання попереднього препарату. 

Протипоказання 

Не застосовувати тваринам з пониженою масою тіла, а також виснаженим і хворим тваринам. Не застосовувати при підвищеній чутливості до діючих або допоміжних речовин. Застереження Препарат призначений тільки для зовнішнього нашкірного застосування. Стронгхолд Плюс рекомендовано застосовувати для кішок у віці від 8 тижнів та вагою не менше 1,25 кг. Не наносити препарат на вологу шкіру. Не можна купати тварин протягом 2 годин після нанесення препарату до повного висихання). При лікуванні отодектозу препарат не потрібно наносити безпосередньо у вушний канал. У разі ковтання або злизуванні значної кількості препарату може спостерігатися тимчасові явища з боку шлунково-кишкового тракту, такі як підвищене слиновиділення, блювота, м'які випорожнення або поганий апетит. Зазвичай вони проходять без лікування. Оброблених тварин не допускати близько до відкритого вогню або інших джерел загоряння протягом не менше 30 хвилин до повного висихання шерсті. Заборонено палити, пити або приймати їжу під час роботи з препаратом. Зберігати далеко від джерел тепла і вогню. Після обробки тварин ретельно вимити руки з милом. При випадковому потраплянні препарату в очі промити проточною водою, при попаданні на шкіру негайно змити водою з милом і звернутися до лікаря. Не дозволяти дітям грати з обробленими котами протягом 4 годин після лікування. Рекомендується обробляти тварин ввечері. В день лікування, обробленим тваринам не слід дозволяти спати в одній постелі з власником, особливо дітьми. Людям з чутливою шкірою або встановленої алергією на ветеринарні лікарські засоби цього типу слід з обережністю вести себе при застосуванні Стронгхолд Плюс. 

Застосування в період вагітності або лактації Безпека препарату не встановлювалася під час вагітності і лактації, або у тварин, призначених для розведення. Однак селамектин є безпечним для використання при розведенні, у вагітних і годуючих кішок. Безпека сароланера НЕ оцінювалася при розведенні, у вагітних і годуючих кішок, але лабораторні дослідження з сароланеру у щурів і кролів не продемонстрували тератогенного ефекту. Тому застосування Стронгхолд Плюс має базуватися на оцінці користь-ризик проведеної ветеринарним лікарем, який призначає препарат. 

Побічні реакції Застосування препарату Стронгхолд Плюс може викликати легкий свербіж у місці нанесення. Іноді спостерігалася легка або помірна алопеція у місці нанесення, еритема і слинотеча. 

Зберігання Сухе місце при температурі не вище 30°С. Не заморожувати! Виймати піпетку з блістера тільки безпосередньо перед використанням. 

Виробник: Zoetis (США).

З цим товаром купують