Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

Пташка Фруктове меню Корм для хвилястих папуг, 600 г

  • Пташка Фруктове меню Корм для хвилястих папуг, 600 г
  • Пташка Фруктове меню Корм для хвилястих папуг, 600 г
Пташка Фруктове меню Корм для хвилястих папуг, 600 г
29 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Продукт
Кількість:

Важлива  умова, що забезпечує хороше самопочуття і розмноження папуг в неволі - це правильно підібраний кормовий раціон.
Грамотний підбір раціону вимагає від любителя певних знань: що з живильних речовин входить в корм, їх кількості та енергетична цінність.
Всі кормові компоненти різні по своєму біохімічному складу і містять різні речовини, необхідні для нормального функціонування організму птиці.
Склад
1 кг містить: просо жовте - 730,0 г; просо червоне - 150,0 г; овес - 40,0 г; пшениця - 10,0 г; насіння соняшнику - 15,0 г; насіння льону - 10,0 г; насіння канаркове - 5,0 г; насіння ріпаку - 19,5 г; насіння конопель - 5,0 г; родзинки - 15,0 г; арахіс - 0,5 м
Сирий протеїн, не менше% 16,0
Сирий жир, не менше% 2,5
Сира клітковина, не більше% 10,0
Фармакологічні властивості
Корм забезпечує організм необхідною кількістю поживних речовин, окремих вітамінів і мінералів, що сприяє нормальній життєдіяльності декоративних птахів, зміцненню їх здоров'я, проявів яскравого природного забарвлення.
застосування
Застосовується для папуг шляхом згодовування. Кількість корму для кожного папугу визначається дослідним шляхом. Не можна, щоб папуги залишалися голодними, але свою добову норму вони повинні з'їдати без залишку, щоб не засмічувати годівницю.
Дозування
В середньому для одного дрібного папуги на добу потрібно 20 - 30 г суміші, для середнього - 30 - 40 г, для какаду, сірих і амазонських папуг - 40 - 60 м
застереження
НЕ перегодовувати! Будь корм, який залишається тривалий час не з'їденим, створює умови для розвитку шкідливих бактерій і грибків в годівниці. Щодня вибирайте з кормушки птиці лушпиння і досипати свіжу порцію корму. Слідкуйте, щоб у вашій птиці завжди була свіжа вода. Не застосовувати корм, який має сторонні домішки, ознаки плісняви, невластивий запах і колір.