Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

Пташка Стандарт меню Корм для хвилястих папуг, 600 г

  • Пташка Стандарт меню Корм для хвилястих папуг, 600 г
  • Пташка Стандарт меню Корм для хвилястих папуг, 600 г
Пташка Стандарт меню Корм для хвилястих папуг, 600 г
26 грн
Доступність:
В наявності
Кількість:

Найважливіша умова, що забезпечує хороше самопочуття і розмноження папуг в неволі - це правильно підібраний кормовий раціон.
Грамотний підбір раціону вимагає від любителя певних знань: що з живильних речовин входить в корм, їх кількості та енергетична цінність.
Всі кормові компоненти різні по своєму біохімічному складу і містять різні речовини, необхідні для нормального функціонування організму птиці.
Склад
Просо жовте, просо червоне, пшениця, насіння соняшнику, насіння льону, канарки, насіння ріпаку, вівсяні пластівці, дафнія.
Корми містять сирого протеїну в перерахунку на суху речовину - не менше 12%, жиру - не менше 4%, клітковини - не більше 10%.
Застосування
Застосовується шляхом згодовування.
Кількість корму для кожного папугу визначається дослідним шляхом. Не можна щоб папуга був голодним, але свою добову норму він повинен з'їдати без залишку, щоб не засмічувати годівницю.
Щодня вибирайте з кормушки птиці лушпиння і досипати свіжу порцію корму. Слідкуйте, щоб у вашій птиці завжди була свіжа вода.
В середньому для одного дрібного папуги на добу необхідно 20 - 30 грамів суміші, для середнього - 30 - 40 грамів, для какаду, сірих і амазонських папуг - 40 - 60 грамів.
Протипоказання
Не має.
Застереження
Не перегодовувати! Будь корм, який залишається тривалий час нез'їденим, створює умови для розвитку шкідливих бактерій і грибків в годівниці.
Не застосовувати корм, який має сторонні домішки, ознаки плісняви, невластивий запах і колір.