Api-San Росинка - лосьйон для очей для собак та котів, 30 мл

  • Api-San Росинка - лосьйон для очей для собак та котів, 30 мл
  • Api-San Росинка - лосьйон для очей для собак та котів, 30 мл
Api-San Росинка - лосьйон для очей для собак та котів, 30 мл
52 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Api-San

Гігієнічний засіб для очей

Кількість:

Росинка для очей - гігієнічний засіб для догляду за очима тварини.

Основні переваги:

  • протизапальна, антисептична та очищуюча дія;
  • підтримка водного балансу навколо очей, підвищення її резистентності;
  • для котів, собак та гризунів.

Застосовують для гігієнічної обробки очей собакам і котам, кроликам, тхорам та гризунам при наявності ранкових засихань, виділень, сльозоточивості і набряках, для профілактики утворення слізних доріжок, а також для гігієнічної обробки очей перед застосуванням лікарських препаратів.
Загальні відомості:
Лосьйон для очей є прозорою рідиною від жовтого до світло-коричневого кольору з трав'яним запахом, в своєму складі містить: воду очищену, полівінілпіролідон К17, натрій хлористий, спирт бензиловий, Д-пантенол, екстракт ромашки, кислоту бурштинову, натрію гідроокис і гіалуронову кислоту .
Складники засобу стимулюють механізм самоочищення, запобігають появі темних слізних плям, зволожують рогівку, очищають очі і шерсть навколо них від ексудату і кірочок, тим самим сприяють зняттю набряків повік і зменшення свербіжу.
Завдяки вмісту екстракту ромашки лосьйон нормалізує структуру шкіри навколо очей, підвищує її резистентність, вологість і еластичність.
Лосьйон за ступенем впливу на організм відноситься до малонебезпечних речовин (4 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), не робить місцево-подразнюючої та сенсибілізуючої дії. Добре переноситься тваринами різних порід і віку.
Застосування:
Обробку проводять тампоном, змоченим лосьйоном від зовнішнього кута ока до внутрішнього, акуратно видаляючи виділення. Після чого обробляють друге в тому ж порядку. Обробка проводиться в міру необхідності.
При роботі з зоогігієнічним засобом слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки. Під час роботи не дозволяється курити, пити і приймати їжу. Після закінчення роботи слід вимити руки теплою водою з милом.