Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

Flamingo PETCARE EAR CLEANER - краплі для чистки вух для собак та котів, 50 мл

  • Flamingo PETCARE EAR CLEANER - краплі для чистки вух для собак та котів, 50 мл
  • Flamingo PETCARE EAR CLEANER - краплі для чистки вух для собак та котів, 50 мл
Flamingo PETCARE EAR CLEANER - краплі для чистки вух для собак та котів, 50 мл
143 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Karlie Flamingo
Кількість:

Краплі для чищення вух собак і котів Flamingo PETCARE EAR CLEANER - комплексний препарат, який допомагає утримувати вуха ваших вихованців в чистоті. Розчиняє вушну сірку і бруд. Регулярне використання крапель допомагає запобігти запаленню вух, що особливо актуально для висловухих порід.
Завдяки антисептичним, протизапальним і протисвербіжну компонентів краплі можуть знімати роздратування, ліквідувати незначні запалення. Не є лікарським препаратом для лікування інфекцій, застосовуються в гігієнічних цілях.
Ментол, що входить до складу засобу, дезодорує вушний канал і знижує неприємні запахи.

ІНГРЕДІЄНТИ: динатрієва ЕДТА 0,1-0,2%, ментол 0,1-0,5%, тимол 0,1-0,5%, метилпарабен 0,05-0,1%, етілпарабен 0,02-0, 05%, пропілпарабен 0,02-0,05%, ізопропіловий спирт 3-5%, борна кислота 1-3%, (PEG-40 гідрогенізована касторова олія / PEG-10 ноноксинол / пропіленгліколь / вода 1-5%), пропіленгліколь 10-15%, спирт 15-20%, деіонізована вода 50,6-69,61%.

Закапайте кілька крапель засобу для очищення в вухо вашого улюбленця. Обережно масажуйте вухо. Наявні в ньому забруднення розчиняються. Видимі забруднення в вусі можна видалити за допомогою м'якої тканини.
Не користуйтеся ватними паличками або бавовняною ватою, так як при цьому бруд проштовхується глибше у вухо, що може привести до серйозних наслідків для вашого домашньої тварини.
Зберігайте в недоступному для дітей місці.