TropiClean CLEAN TEETH Gel - гель для чистки зубів для котів та собак, 59 мл

  • TropiClean CLEAN TEETH Gel - гель для чистки зубів для котів та собак, 59 мл
  • TropiClean CLEAN TEETH Gel - гель для чистки зубів для котів та собак, 59 мл
TropiClean CLEAN TEETH Gel - гель для чистки зубів для котів та собак, 59 мл
264 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Tropiclean
Кількість:

Починаючи з 3-х років у собак та котів можливий розвиток зубного нальоту та каменю, що може призвести до випадінні зубів та операційних втручань.

Тому власникам потрібно слідкувати за здоров'ям свого улюбленця, використовуючи засоби, які профілактують утворення зубного каменю та нальоту.

TropiClean (Тропіклін) CLEAN TEETH Gel - гель для чищення зубів у собак і кішок - природний спосіб чищення зубів від нальоту і зубного каменю у тварин. Формула гелю містить суміш натуральних компонентів, які допомагають створити здорове середовище в ротовій порожнині тварини: знищує бактерії, які викликають неприємний запах з рота, очищає зуби від нальоту, розм'якшує зубний камінь і попереджає гінгівіт. І найприємніше - зубна щітка більше не потрібна!
Застосування: наносити по 2 краплі гелю безпосередньо на зуби. Застосовувати один раз в день, ввечері після годування. Після нанесення гелю тварина буде облизувати губи - це нормально: такі рухи допомагають змішати гель зі слиною і покрити всю поверхню зубів і ясен. Для максимального ефекту бажано не годувати тварину і не допускати пиття води за 30 хвилин до і після застосування гелю. Видалення нальоту і зубного каменю починається відразу після нанесення препарату. Чищення зубів не обов'язкова, але вона дозволить швидше видалити розм'якшений наліт і зубний камінь.
Як правило, після 30 днів застосування гелю використання його може бути зменшено до 2 разів на тиждень з метою профілактики утворення нальоту і зубного каменю в майбутньому.
Склад: Очищена вода, спирт, натуральна м'ята, гліцерин, природне очищає засіб, карбопол, хлорофілін, екстракт листя зеленого чаю.