Dezirex Дезірекс Мастер, 250 мл

  • Dezirex Дезірекс Мастер, 250 мл
  • Dezirex Дезірекс Мастер, 250 мл
Dezirex Дезірекс Мастер, 250 мл
82 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Dezirex
Кількість:

Склад
Вода, полігексаметиленбігуанід гідрохлорид 0,3%; дідецилдіметиламонію хлорид 0,2%, зволожуючі та пом’якшуючі шкіру компоненти, ароматизатор.

Показання до застосування
Готовий до використання засіб на основі катіонних ПАР для миття і дезінфекції шкіри, прилеглих слизових покривів та шерсті тварин, а також рук персоналу. Придатний для дезодоруючої обробки ветеринарного інвентарю та експрес-дезінфекції і прибирання невеликих поверхонь. Нетоксичний, зволожує та доглядає шкіру. Має високу біоцидну дію проти бактерій, вірусів та грибків

Умови зберігання і транспортування
Засіб зберігають під замком у критих складських провітрюваних приміщеннях осторонь від джерел відкритого вогню, тепла і вологи, запобігаючи безпосередньому впливу сонячного проміння за температури не вище 35°С.
Упаковка
Спрей 0,25 л., пластикова пляшка 1 л., пластикова каністра 5 л

Призначення
1-2 мл засобу наносять шкіру, прилеглі слизові покриви чи шерсть тварин або на шкіру рук персоналу, виконують операції, як при звичайному митті. Не потрібно змивати водою. Дезодоруючу обробку поверхонь здійснюють зрошуванням поверхонь розчином або протиранням серветкою, змоченою розчином.
Експозиція (нерозведений засіб):
Бактерії (включаючи Тbс, тестовано на М.terra), грибки – 30 с.
Віруси (включаючи пікорна-, герпес-, альфа-віруси та інш.) - 15 хв.

З цим товаром купують