Queen Clean Засіб для видалення запахів, плям та міток собак

  • Queen Clean Засіб для видалення запахів, плям та міток собак
  • Queen Clean Засіб для видалення запахів, плям та міток собак
Queen Clean Засіб для видалення запахів, плям та міток собак
123 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Queen Clean
Кількість:

Склад: 

вода, натуральні ензими, концентрат кисню, натуральне ефірне масло лимона, натуральне ефірне масло кориці, поверхнево-активні речовини. 

Показання: Універсальний рідкий засіб з біоензимами для нейтралізації запахів і видалення стійких плям від життєдіяльності кішок і собак: сеча, кал, блювотні маси, кров, вино, кава і т.д. Можна застосовувати на всіх поверхнях: меблевій оббивці, килимах, підстилках, одязі, в салонах автомобіля, на дерев'яних та керамічних поверхнях. 

Застосування: Перед використанням добре збовтати. Видаліть залишки твердих і рідких забруднень. Протестуйте поверхню на стійкість кольору до засобу на непомітній ділянці. Для цього нанесіть невелику кількість засобу на невелику ділянку і почекайте 10 хвилин. Залишки вологи промокніть сухою тканиною, яка не линяє. Якщо після застосування буде видно плями і розводи води - не використовуйте QueenClean. Якщо тестова поверхню залишиться незмінною, можна приступати до обробки забрудненої ділянки. Рясно нанесіть засіб на пляму, через 10-15 хвилин витріть залишки плями серветкою і дайте висохнути поверхні природним шляхом. Якщо після висихання обробленої поверхні запахи залишаються, це означає, що поверхня не повністю просочилася засобом і її треба повторно обробити. 

Протипоказання: Не використовувати з іншими засобами для виведення плям і очисниками; При видаленні застарілих плям, що важко видаляються, рекомендується після обробки накрити їх плівкою, щоб рідина QueenClean довше не висихала; Не застосовувати препарат як освіжувач повітря, не розпорошувати на тварин і людей. 

Виробник: JAPE Produkter AB, Швеція.