CarPET Pet Hair Remover Щітка для чищення шерсті на поверхнях

  • CarPET Pet Hair Remover Щітка для чищення шерсті на поверхнях
  • CarPET Pet Hair Remover Щітка для чищення шерсті на поверхнях
CarPET Pet Hair Remover Щітка для чищення шерсті на поверхнях
193 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Carpet
Кількість:

Щітка CarPET Pet Hair Remover - інноваційна розробка фірми GlosStock Ltd, яка знаходиться в графстві Глостершир, Великобританія. Призначена для чищення м'яких покриттів від шерсті домашніх тварин.
Власники домашніх тварин часто стикаються з проблемою забруднення шерстю різних поверхонь. При цьому видалити шерсть за допомогою пилососа або віника не завжди вдається, а часте вологе прибирання килимів не рекомендується в зв'язку з високою ймовірністю псування килимового покриття від підвищеної вологості.
Щітка CarPET КАРПЕТ є ідеальною для видалення будь-якого типу вовни - довгої і короткої, м'якою і жорсткою. Добре видаляє також коротку шерсть, таку як у гладких тер'єрів, джек рассела. Ідеально підходить власникам собак і кішок, які рясно линяють і зазвичай залишають шерсть там, де відпочивають.
Щітка КАРПЕТ Pet Hair Remover - прибирає шерсть практично всіх тварин: собак, кішок, коней, кроликів, хом'яків, морських свинок і т. Д., З будь-якої поверхні: оббивка меблів, килими, автокрісла, одяг і т.д.
Щітка CarPET незамінна у випадках, коли небажано проводити вологу обробку поверхні, що очищається.
Прибирання вовни з щіткою КАРПЕТ не вимагає великих зусиль, це економічний і ідеальний інструмент для миттєвого збору і видалення всіх видів шерсті домашніх тварин і пуху з меблів, автомобіля, килимових покриттів і одягу.
Щітка є об'ємним прямокутний пластиковий корпус, зовні якого зубчасте гумове покриття.
Зручна конструкція щітки дозволяє її зберігати в будь-якому зручному для вас місці - в автомобілі, під раковиною або, можливо, за меблями. Щітка від шерсті завжди може бути у вас під рукою, як для звичайної регулярного прибирання, так і для експрес-чищення, перед приходом гостей.
Крім збирання щіткою КАРПЕТ, не варто забувати також про ретельного догляду за домашнім вихованцем - регулярно купати і вичісувати його, що значно знизить випадання шерсті, і скоротить кількість часу, який ви витрачаєте на прибирання шерсті.
ПЕРЕВАГИ ЩІТКИ КАРПЕТ:
> Універсальна щітка від шерсті всіх типів і будь-яких видів тварин - для будинку, автомобіля, килимів, м'яких меблів, одягу.
> Просто протріть поверхню - миттєва очищення від шерсті і пуху.
> Незамінна в випадках, коли не бажано мочити поверхню при збиранні з неї вовни.
> Можна використовувати щітку з 4-х сторін.
> Не вбирає запахи. Легко миється. Міцна.
Розмір щітки: 12х4х4 см
Вага щітки: 75 г
Колір: рожевий, помаранчевий
Матеріал: пластик, гума.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
1. Покладіть плоску сторону гумового блоку щітки на поверхню, що очищається.
2. Для чищення одягу покладіть її на плоску поверхню, стіл. Однією рукою притримуйте одяг, другий використовуйте щітку.
3. Проведіть щіткою до себе коротким рухом, не натискаючи сильно на неї. Шерсть домашніх тварин, пір'я і пух збираються між гумовими зубцями.
4. Після кожних декількох рухів щітка очиститься від шерсті легким постукуванням об поверхню. Можна зняти шерсть з щітки рукою або сполоснути під струменем води