Ceva Неостомазан 5 мл 1 амп.

  • Ceva Неостомазан 5 мл 1 амп.
  • Ceva Неостомазан 5 мл 1 амп.
Ceva Неостомазан 5 мл 1 амп.
28 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Ceva
Кількість:

Діючі речовини: трансмікс, тетраметрін.
Фармакологічні властивості
Фармакотерапевтична група лікарського препарату: інсектоакарицидий препарат контактної дії.
Трансмікс і тетраметрін, що входять до складу неостомозану, відносяться до синтетичних піретроїдів, механізм дії яких полягає в блокуванні проведення нервового імпульсу за рахунок зміни проникності мембран для іонів натрію, що призводить до необоротного паралічу і загибелі паразитів. Синтетичні перетроіди є засобами контактної дії, активними щодо саркоптоідних, іксодових, демодекозних кліщів; вошей, бліх, волосоїдів, комах і зоофільних мух.
Показання
Неостомозан застосовують для боротьби з ектопаразитами тварин, а також для знищення мух в тваринницьких і підсобних приміщеннях.
Неостомозан застосовують великій рогатій худобі, вівцям, свиням, коням, собакам.
Спосіб застосування та Дозування
Неостомозан застосовують у формі емульсії, яка утворюється після його додавання в воду. Робочу емульсію готують безпосередньо перед використанням. При цьому визначають обсяг водної емульсії, необхідної для обробки, і кількість лікарського препарату, який потрібен для її приготування.
При приготуванні великих обсягів робочої емульсії, розраховану кількість неостомозану ретельно перемішують з 10-20 л води, а потім після утворення стійкої емульсії, виливають в резервуар обприскувача або пропливную ванну, доливають воду до необхідного об'єму і ретельно перемішують.
Робочу емульсію в розведенні 1: 1000 готують з розрахунку 1 л препарату на 1000 л води. Для приготування робочої емульсії 1: 200 в кожен літр води вносять 5 мл неостомозану.
Водну емульсію неостомозану готують в посуді, не призначеної для харчових цілей. Обробку тварин проводять на відкритому повітрі при температурі не нижче 18оС або в добре вентильованих приміщеннях при відкритих вікнах (кватирках).
Перед масовими обробками тварин кожну серію лікарського препарату відчувають на невеликій групі (10-15) тварин різної вгодованості. Якщо у тварин протягом 2-х діб після обробки не відзначені ознаки токсикозу, приступають до обробки всього поголів'я.
Собак при ентомози (воші, блохи, волосоїдів) і саркоптоїдозах обробляють губкою, ретельно змочуючи всю поверхню тіла емульсією неостомозану в розведенні 1: 200 з нормою витрати для довгошерстих порід 10 мл / кг, для короткошерстих порід - 5 мл / кг маси тварини.
При ентомози обробку проводять за показаннями; при саркоптоїдозах - дворазово з інтервалом 7-10 днів.

З метою запобігання виплоду бліх і реінвазії, тваринам замінюють підстилки або обробляють їх зі зворотного боку робочої емульсією неостомозану, а потім перуть з миючим засобом.
Для боротьби з мухами в кормокухнях, профілакторіях, пунктах штучного осіменіння, верстатах для утримання новонароджених телят, на фермах і комплексах по відгодівлі великої рогатої худоби і свиней, звірофермах, конезаводах і інших об'єктах ветеринарного нагляду неостомозану в розведенні 1: 1000 застосовують у відсутності тварин шляхом дрібнокрапельного нанесення на поверхні (стіни, стеля, обладнання) з нормою витрати 60-80 мл / м2.
Після закінчення обробки приміщення витримують закритим протягом 1-1,5 години, після чого відкривають вікна, двері і провітрюють протягом 30 хвилин. Загиблих мух змітають і утилізують. Годівниці і поїлки ретельно миють слаболужним содовим розчином, після чого вводять в приміщення тварин. Повторні обробки приміщень проводять за показаннями.
У літніх таборах мух знищують шляхом вибіркового нанесення водної емульсії на внутрішні і зовнішні поверхні стін, навісів, загонів і інші місця локалізації комах.
Термін придатності І Зберігати
Неостомозан випускають розфасованим в пластикові флакони або каністри місткістю, скляні флакони або ампули. Кожен скляний флакон або ампули упаковують в картонну коробку.
Термін придатності лікарського препарату при дотриманні умов зберігання - 3 роки з дня виробництва, після першого відкриття упаковки - 6 місяців, після приготування робочого розчину - 24 години. Лікарський препарат заборонено застосовувати після закінчення терміну придатності.
Зберігають неостомозан в закритій упаковці виробника, в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від харчових продуктів і кормів, далеко від нагрівальних приладів і відкритого вогню, при температурі від 5 ° С до 25 ° С.