Лікувальні корми для собак

Фільтр товарів
відмінити все
Royal Canin Urinary S/o Canin Урінарі для собак 100 g
Швидкий перегляд
Purina Veterinary Diets EN - Gastroenteric Canine 400 g
Швидкий перегляд
Purina Veterinary Diets EN - Gastroenteric Canine 400 g
87 грн
Purina Veterinary Diets CN - Convalescence Відновлююча 195 g
Швидкий перегляд
Pro Plan NF Патологія нирок 3 kg
Швидкий перегляд
Pro Plan NF Патологія нирок 3 kg
759 грн
Hill's PD Canine J/D 2 kg
Швидкий перегляд
Hill's PD Canine J/D 2 kg
718 грн
Royal Canin Urinary Canine 410 g
Швидкий перегляд
Royal Canin Urinary Canine 410 g
94 грн
Royal Canin Urinary Canine 2 kg
Швидкий перегляд
Royal Canin Urinary Canine 2 kg
555 грн
Royal Canin Urinary Canine 13 kg
Швидкий перегляд
Royal Canin Urinary Canine 13 kg
3 120 грн
Royal Canin Skin Support Canine 2 kg
Швидкий перегляд
Royal Canin Skin Support Canine 2 kg
660 грн
Royal Canin Skin Care Adult Small Dog 2 kg
Швидкий перегляд
Royal Canin Skin Care Adult Small Dog 2 kg
675 грн
Royal Canin Skin Care Adult Canine 2 kg
Швидкий перегляд
Royal Canin Skin Care Adult Canine 2 kg
600 грн
Royal Canin Skin Care Adult Canine 11 kg
Швидкий перегляд
Royal Canin Skin Care Adult Canine 11 kg
2 850 грн
Показати ще 12 товарів

Лікувальний корм для собак — піклування про улюбленця в особливі моменти

В певний період життя майже у кожної собаки виникають проблеми із здоров'ям. У цей період рекомендовано підтримати улюбленця на певний період часу на лікувальному кормі для собак. Дієтичний корм розроблений по спеціальній рецептурі, яка ідеально підійде для Вашого улюбленця задля швидкого одужання та відновлення.

Саме спеціалізований лікувальний корм для собак допомагає відновити організм, покращити самопочуття та забезпечити необхідною кількістю поживних речовин та вітамінів.

Спеціально створена ланка лікувальних кормів представлена в асортименті вологих та сухих раціонів, іноді з асортиментом смаку. Постійне згодовування лікувальними кормами тварин проводиться лише за показами ветеринарного лікаря.

Коли використовувати лікувальний корм для собак?

Кожен лікувальний корм для собак має особливо підібраний склад.

Зокрема є лікувальні корми, які призначені для собак при:

 • алергіях;
 • порушенні обміну речовин;
 • діабету;
 • захворювань ШКТ: коліт, гастрит, ентерит, закрепи, діарея;
 • захворюванні сечовидільної системи: цистит, сечо-кам'яна хвороба, ниркова недостатність;
 • захворюваннях опорно-рухової системи;
 • при ожирінні;
 • захворюванні серця тощо.

Наприклад, при наявності  захворювань серцево-судинної системи у складі корму збільшений вміст таких мікроелементів, як K, Mg, H₂NC₂H₄SO₃H (таурин) та L-карнітин, а також знижений до мінімального рівня Cl та Na.

При алергіях та авітамінозах рекомендовано лікувальне харчування, яке містить мясо риби, індика чи ягня, оскільки вміст курки чи курячого борошна провокує розвиток алергій у собак. Також бувають випадки, коли потрібно повністю виключити м'ясо у складі дієтичного харчування. 

При цукровому діабеті рекомендовано лікувальне харчування, яке містить високий рівень антиоксидантів, включаючи вітаміни C та Е, лютеїн та таурин, які допомагають боротися з даною проблемою.

Лікувальні дієти при захворюваннях ШКТ мають містити потрібний рівень білків, пребіотиків, бурякового жому, рису, риб'ячого жиру та Омега-3 для підтримки травлення собаки.

При надлишковій вазі собак та малорухливому способі життя рекомендують дієту з високим рівнем клітковини, це надає відчуття ситості з мінімальною кількістю калорій.

Лікувальний корм не передбачений для довготривалого постійного згодовування, звичайно, якщо це не є рекомендацією від ветеринарного лікаря. Але коли ви самі обираєте “на око” вид лікувального корму та тривалість його згодовування це може нашкодити здоров'ю вашого улюбленця. 

Потрібно чітко визначити дозу та режим згодовування лікувального корму для собак. В лікувальному кормі містяться всі необхідні поживні речовини в тій кількості, яка потрібна для собак на певному етапі його розвитку. Якщо цей момент пропускати, тоді придбаний лікувальний корм за недешеву ціну стане пустою тратою грошей. І Ваш улюбленець недоотримає того, що йому необхідно для швидкого одужання. Неконтрольоване домішування лікувальної дієти до звичайного щоденного корму з ціллю економії може призвести до того, що Ви не отримаєте бажаного результату.

Якщо ветеринарний лікар не призначив лікувальних засобів, нічого до лікувального харчування додавати не можна. Це також стосується «перекусів», які іноді дозволяють власники для своїх улюбленців.

Якщо ваша собака є абсолютно здоровою та не потребує спеціалізованого харчування, оберіть сухий корм для собак для свого улюбленця, а також не забудьте про ласощі для собак.

Особливо важливо підтримувати це правило, при проблемах з органами травлення, підшлунковою залозою та обмінними процесами. Дайте можливість лікувальній дієті зробити свою справу повністю!

Переваги лікувальних кормів:

 • підтримка в період відновлення організму;
 • підтримка та лікування окремих органів та систем;
 • спеціально розроблено спеціалістами;
 • вологі та сухі раціони.

Період відновлення досить важливий для швидкого одужання та уникнення подальших ускладнень. Своєчасно виявлене захворювання або можливість до його виникнення допомагає швидкому ліквідуванню та одужанню улюбленця. Іноді можлива лише правильно підібрана дієта для одужання улюбленця без застосування лікувальних засобів, а ветеринарний лікар допоможе Вам якнайшвидше допомогти своєму чотирилапому другу. 

Вид лікувального корму та термін згодовування вказує ветеринарний лікар!

Корми також можна поділити умовно на дві підкатегорії: ті, які лікують певні захворювання, та ті, які профілактують певні захворювання. 

Як купити корм високої якості?

При виборі лікувального корму необхідно звернути увагу на термін придатності, цілісність упакування. Не бажано купляти лікувальний корм на вагу з відкритого пакування, оскільки в період зберігання він міг втратити свої властивості. Не рекомендовано купляти вологий лікувальний корм, якщо ви зауважили, що банка здута. 

Якісний лікувальний корм потрібно обирати від відомого бренду та від надійного продавця. Інтернет магазин JustZoo рекомендує лікувальні дієти від відомих брендів: Royal Canin, Pro Plan Veterinary Diets, Hill's. Дані виробники пропонують дієти у сухому та вологому варіанті різного фасування, від 350 г до мішків 15 кг. 

Дієти з основними напрямками дії представлені в нашому онлайн магазині в окремій категорії “Лікувальні корми”, а фільтр допоможе більш швидше обрати потрібний товар.

Який вологий корм для собак ми рекомендуємо?

Задля асортименту консистенції дієтичних кормів на ринку представлено ряд сухих та вологий кормів. Вологі лікувальні корми диференціюються залежно від:

бренду;

призначення;

консистенції;

смаку.

Бренди вологого дієтичного корму, які представлені в нашому онлайн магазині JustZoo: лікувальні корми Royal Canin, Pro Plan Veterinary Diets, Hill's. 

Залежно від призначення диференціюються за напрямком дії:

 • при захворюваннях сечовидільної системи: нирок, сечового міхура;
 • при захворюваннях ШКТ з виявленням закрепів чи діареї;
 • при цукровому діабеті;
 • захворюваннях опорно-рухової системи;
 • при ожиріннях;
 • серцево-судинних захворюваннях;
 • алергіях;
 • захворюваннях печінки та підшлункової залози.

У нашому інтернет-магазині ви зможете знайти різні варіанти по консистенції:

 • у соусі;
 • в желе;
 • паштети.

Деякі бренди пропонують варіанти смаків на певні дієти, коли вони погано поїдаються нашими улюбленцями: курка, яловичина, риба тощо.

Купити лікувальний корм для собак у Львові та Україні

Купити лікувальні корми для собак вроздріб або оптом за доступними цінами можна в нашому інтернет-магазині JustZoo з доставкою по всій Україні: Львів, Київ, Харків, Одеса, Дніпро Луцьк, Вінниця, Черкаси, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Стрий, Самбір, Червоноград, Дрогобич та інші міста.

Оформити замовлення лікувальний корм для собак ви можете у нас на сайті за допомогою кошика або в телефонному режимі.