Dog Chow Active Chicken (Пуріна Дог Чау Актив Курка) сухий корм для собак 2.5 кг

  • Dog Chow Active Chicken (Пуріна Дог Чау Актив Курка) сухий корм для собак 2.5 кг
  • Dog Chow Active Chicken (Пуріна Дог Чау Актив Курка) сухий корм для собак 2.5 кг
Dog Chow Active Chicken (Пуріна Дог Чау Актив Курка) сухий корм для собак 2.5 кг
237 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Dog Chow
Dog Chow Active Chicken - це корм розроблений спеціально для активних собак, а також для вагітних/лактуючих.  Якщо ваша собака активна цілий день, їй потрібне повноцінне харчування, яке буде відновлювати все витрачені калорії. Ось чому DOG CHOW® для дорослих, активних і робочих собак, містить всі поживні речовини для робітників і активних собак, яким потрібно залишатися у формі, а незамінні амінікіслоти допомагають підтримувати м'язи сильними і допомагають в їх відновленні. До складу корму також входять добірні природні інгредієнти і натуральні пребіотики, які сприяють підтримці здоров'я травної системи. Раціон Dog Chow® створений без додавання штучних барвників, ароматизаторів та консервантів.
Кількість:

Dog Chow Active Chicken - це спеціально збалансований корм для собак із високим рівнем активного життя та підвищеним фізичним навантаженням. Раціон розроблений спеціально для улюбленців, яким потрібен корм із високою калорійністю. Завдяки правильному збалансуванні поживних речовин, раціон підходить для службових та спортивних собак, після важких захворювань, вагітних та лактуючих мам.

Чому потрібно обрати саме цей корм:

  • високий рівень білку - як джерела енергії;
  • вміст незамінних жирних кислот для підтримки здорової шерсті та шкіри, роботи серця, покращення зору та функціонування головного мозку;
  • вміст кореню цикорію для підтримки корисної мікрофлори в товстому кишечнику;
  • вміст вітамінів для підтримки імунної системи;
  • профілактика зубного каменю.