Dog Chow Active Chicken (Пуріна Дог Чау Курка) сухий корм для собак 14 кг

  • Dog Chow Active Chicken (Пуріна Дог Чау Курка) сухий корм для собак 14 кг
  • Dog Chow Active Chicken (Пуріна Дог Чау Курка) сухий корм для собак 14 кг
Dog Chow Active Chicken (Пуріна Дог Чау Курка) сухий корм для собак 14 кг
1 071 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Dog Chow
Dog Chow Active Chicken - це корм розроблений спеціально для активних собак, а також для вагітних/лактуючих. Якщо ваша собака активна цілий день, їй потрібне повноцінне харчування, яке буде відновлювати все витрачені калорії. Ось чому DOG CHOW® для дорослих, активних і робочих собак, містить всі поживні речовини для робітників і активних собак, яким потрібно залишатися у формі, а незамінні амінікіслоти допомагають підтримувати м'язи сильними і допомагають в їх відновленні. До складу корму також входять добірні природні інгредієнти і натуральні пребіотики, які сприяють підтримці здоров'я травної системи. Раціон Dog Chow® створений без додавання штучних барвників, ароматизаторів та консервантів.
Кількість:

Dog Chow Active Chicken - це спеціально збалансований корм для собак із високим рівнем активного життя та підвищеним фізичним навантаженням. Раціон розроблений спеціально для улюбленців, яким потрібен корм із високою калорійністю. Завдяки правильному збалансуванні поживних речовин, раціон підходить для службових та спортивних собак, після важких захворювань, вагітних та лактуючих мам.

Чому потрібно обрати саме цей корм:

  • високий рівень білку - як джерела енергії;
  • вміст незамінних жирних кислот для підтримки здорової шерсті та шкіри, роботи серця, покращення зору та функціонування головного мозку;
  • вміст кореню цикорію для підтримки корисної мікрофлори в товстому кишечнику;
  • вміст вітамінів для підтримки імунної системи;
  • профілактика зубного каменю.

Склад:

злаки (46% цільних злаків ♥), м'ясо і продукти його переробки (16% *), екстракти рослинного білка, масла і жири, продукти переробки рослинної сировини, овочі ♥ (1.1% висушеного кореня цикорію, 0.07% сухої моркви, 0.07 % сухого шпинату), мінеральні речовини, вітаміни.

♥ Натуральні інгредієнти

* Еквівалентно 32% відновленого м'яса і продуктів його переробки (хв. 4% курки).

Вітаміни (МО / кг): вітамін А: 24, 150; вітамін Д3 1 400; вітамін E: 115.

МІНЕРАЛЬНІ РЕЧОВИНИ (мг / кг): залізо 305; йод 3.8; мідь: 43; марганець: 23; цинк: 400; селен: 0.53.

Гарантовані показники: білок: 27.0%; жир: 13.0%; сира зола: 8.0%; сира клітковина: 3.0%. Енергетична цінність: 365 ккал / 100г.

Рекомендації по годівлі (в грамах на добу): дивіться таблицю на упаковці: 1й стовпець "Вага тварини (кг)", 2й стовпець "Добова норма годування при нормальній активності тваринного (г)", 3й стовпець "Добова норма годування при підвищеній активності тваринного (г) ", 4й стовпець" Добова норма годування при значній активності тваринного (г) ". Ці норми носять рекомендаційний характер. Розраховуйте добову норму в залежності від активності, фізичного стану та індивідуальних потреб тварини. Свіжа чиста питна вода повинна бути доступна тварині в будь-який час. Для підтримки Вашого улюбленця в здоровому стані, регулярно звертайтеся за консультацією до ветеринарним лікарям. Корм DOG CHOW® необхідно включати в раціон поступово протягом 7 днів.