Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

Dog Chow® (Дог Чау) З індичкою. Сухий повнораціонний корм для дорослих собак великих порід віком від 2 до 9 років 14 кг

 • Dog Chow® (Дог Чау) З індичкою. Сухий повнораціонний корм для дорослих собак великих порід віком від 2 до 9 років 14 кг
 • Dog Chow® (Дог Чау) З індичкою. Сухий повнораціонний корм для дорослих собак великих порід віком від 2 до 9 років 14 кг
 • Dog Chow® (Дог Чау) З індичкою. Сухий повнораціонний корм для дорослих собак великих порід віком від 2 до 9 років 14 кг
Dog Chow® (Дог Чау) З індичкою. Сухий повнораціонний корм для дорослих собак великих порід віком від 2 до 9 років 14 кг
1 205 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Dog Chow
Ваш собака може бути трохи більшим, ніж його друзі, але собаки великих порід люблять пригоди, як і всі. Формула корму DOG CHOW® для дорослих собак великих порід забезпечує собаці необхідний баланс поживних речовин, щоб підтримувати його сповненим енергії. Незамінні амінокислоти допомагають підтримувати життєво важливі органи Вашого собаки, включаючи серце, а Омега-3 жирна кислота з риб'ячого жиру допомагають підтримувати суглоби та їхню мобільність. До складу корму також входять відібрані природні інгредієнти і натуральні пребіотики, які сприяють підтримці здоров'я травної системи. Раціон Dog Chow® створено без додавання штучних барвників, ароматизаторів та консервантів.
Кількість:

Dog Chow Adult Large Breed Turkey - це спеціально збалансований корм для собак зі смаком смачного індика. Раціон розроблений спеціально для улюбленців великих порід, з метою профілактики ожиріння та захворювань опорно-рухової системи. 

Чому потрібно обрати саме цей корм:

 • високий рівень білку - як джерела енергії;
 • вміст незамінних жирних кислот для підтримки здорової шерсті та шкіри, роботи серця, покращення зору та функціонування головного мозку;
 • вміст кореню цикорію для підтримки корисної мікрофлори в товстому кишечнику;
 • вміст вітамінів для підтримки імунної системи;
 • профілактика зубного каменю.

Склад: зернові (61% цільнозернові♥), м`ясо та субпродукти тваринного походження ((16%)*), екстракти рослинного протеїну, жир тваринний, продукти переробки овочів, овочі♥ (1.1 % сушеного кореня цикорію, 0.07 % сушеної моркви, 0.07 % сушеного шпинату), вітаміни та мінеральні речовини. ♥Натуральні інгредієнти *еквівалентно 32% регідратованого м′яса та субпродуктів тваринного походження, мінімум 4% індички.

 ВІТАМІНИ: IU/kg(МО/кг): вітамін А: 18 200; вітамін D3: 1 060; Вітамін E: 85.

МІНЕРАЛЬНІ РЕЧОВИНИ: mg/kg(мг/кг): сульфат заліза: 230; йодат кальцію: 2.8; сульфат міді: 33; сульфат марганцю: 17.0; сульфат цинку: 300; селеніт натрію: 0.40.

ТИПОВИЙ АНАЛІЗ: протеїн: 23%, жир: 9%, сира зола: 8.0%, сира клітковина: 3.0%, Омега-3 жирні кислоти: 0.3%, Омега-6 жирні кислоти: 1.6%. Енергетична цінність (калорійність) продукту: 345 ккал/100 г.

Рекомендації щодо годування (у грамах на добу): дивіться таблицю на пакуванні: 1й стовпчик "Вага тварини (кг)", 2й стовпчик "Добова норма годування при нормальній активності тварини (г)", 3й стовпчик Добова норма годування при підвищеній активності тварини (г)", 4й стовпчик "Добова норма годування при значній активності тварини (г)". Ці норми носять рекомендаційний характер. Розраховуйте добову норму в залежності від активності, фізичного стану та індивідуальних потреб тварини. Свіжа чиста питна вода повинна бути доступною тварині у будь-який час. Для підтримки Вашого улюбленця у здоровому стані регулярно звертайтеся за консультацією до ветеринарних лікарів. Корм DOG CHOW® необхідно включати до раціону тварини поступово протягом 7 днів.