Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

Dog Chow® (Дог Чау) З куркою. Сухий повнораціонний корм для цуценят дрібних порід 2.5 кг

 • Dog Chow® (Дог Чау) З куркою. Сухий повнораціонний корм для цуценят дрібних порід 2.5 кг
 • Dog Chow® (Дог Чау) З куркою. Сухий повнораціонний корм для цуценят дрібних порід 2.5 кг
 • Dog Chow® (Дог Чау) З куркою. Сухий повнораціонний корм для цуценят дрібних порід 2.5 кг
Dog Chow® (Дог Чау) З куркою. Сухий повнораціонний корм для цуценят дрібних порід 2.5 кг
283 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Dog Chow
Бути активними та завжди готовими досліджувати навколишній світ – ось, що означає бути справжніми для цуценят малих порід. Саме через це вони потребують харчування, яке буде правильно підживлювати їх природну жагу до життя. Тому спеціалісти компанії Purina® розробили корм Dog Chow® для цуценят дрібних порід, що містить необхідні вітаміни та мінеральні речовини для підтримки росту та здоров'я кісток. До складу корму також входять відібрані природні інгредієнти і натуральні пребіотики, які сприяють підтримці здоров'я травної системи, що допомагає вашому маленькому собаці щодня насолоджуватися життям, сповненим пригод. Раціон Dog Chow® створено без додавання штучних барвників, ароматизаторів та консервантів.
Кількість:

Dog Chow Puppy Small Breed - це спеціально збалансований корм для цуценят (від 2 місячного віку) дрібних порід зі смакою курочки, а також для вагітних/лактуючих мам. Раціон розроблений спеціально для улюбленців, яким потрібен корм із високою поживність для здорового росту та розвитку малечі.

Чому потрібно обрати саме цей корм:

 • високий рівень білку - як джерела енергії;
 • вміст незамінних жирних кислот для підтримки здорової шерсті та шкіри, роботи серця, покращення зору та функціонування головного мозку;
 • вміст кореню цикорію для підтримки корисної мікрофлори в товстому кишечнику;
 • вміст вітамінів для підтримки імунної системи;
 • профілактика зубного каменю.

Склад:

зернові (40% цільнозернові♥), м`ясо та субпродукти тваринного походження ((16%)*), жир тваринний, екстракти рослинного протеїну, продукти переробки овочів, овочі♥ (1.1 % сушеного кореня цикорію, 0.07 % сушеної моркви, 0.07 % сушеного шпинату), вітаміни та мінеральні речовини. ♥Натуральні інгредієнти *еквівалентно 32% регідратованого м′яса та субпродуктів тваринного походження, мінімум 4% курки.

   ВІТАМІНИ (МО/кг): вітамін А: 22600; вітамін D3: 1300; Вітамін E: 105;

  МІНЕРАЛЬНІ РЕЧОВИНИ (мг/кг): сульфат заліза: 280; йодат кальцію: 3.5; сульфат міді: 40; сульфат марганцю: 21; сульфат цинку: 380; селеніт натрію: 0.50.

  Типовий аналіз: протеїн: 29%, жир: 15%, сира зола: 8.0%, сира клітковина: 3.0%, докозагексаєнова кислота: 0.07%. Енергетична цінність (калорійність): 357 ккал/100г.

  Цуценят у віці до 3 місяців годуйте 3-4 рази на день, зволоженим кормом. Після 3 місяців зменшіть зволоження корму та годуйте 3 рази на день. Від 6 до 12 місяців забезпечуйте годування двічі на день. Годуйте цуценя згідно з вказаними у таблиці на упаковці нормами та уникайте переїдання, щоб зберегти оптимальний стан тіла в період росту. Кожне цуценя унікальне, тому кількість корму має бути пристосована до його рівня активності та стану тіла. Годування під час вагітності та лактації: потягом останніх 3-4 тижнів вагітності та в період лактації собака потребує особливого годування. Кількість корму має бути збільшена у 1,5 – 2 рази. З моменту повного переходу на годування кормом, слід враховувати рекомендації щодо годування, для підтримки ідеального стану тіла. Корегуйте норму корму за необхідністю. Свіжа чиста питна вода повинна бути доступною тварині у будь-який час. Включайте корм DOG CHOW® до раціону тварини поступово протягом 7 днів.4