Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

PRO PLAN Small&Mini (Смол енд Міні). Сухий корм для дорослих собак дрібних порід 700 г

  • PRO PLAN Small&Mini (Смол енд Міні). Сухий корм для дорослих собак дрібних порід 700 г
  • PRO PLAN Small&Mini (Смол енд Міні). Сухий корм для дорослих собак дрібних порід 700 г
  • PRO PLAN Small&Mini (Смол енд Міні). Сухий корм для дорослих собак дрібних порід 700 г
PRO PLAN Small&Mini (Смол енд Міні). Сухий корм для дорослих собак дрібних порід 700 г
157 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Pro Plan
Ми переконані, що всі дорослі собаки мають право на правильне харчування, яке необхідне їм для збереження здоров’я впродовж всього життя. Таким чином, Ви зможете якомога довше насолоджуватися моментами, прожитими разом: прогулюючись, бігаючи наввипередки у парку або ж просто затишно вмостившись удома. Розроблений нашими ветеринарами та дієтологами корм PROPLAN® з OPTIHEALTH® забезпечує досконале харчування для задоволення конкретних потреб дорослого собаки та підтримки його найкращого стану.
Кількість:

Pro Plan Small&Mini OptiHealth - це корм для наших маленьких дорослих улюбленців дрібних порід зі смаком смачної курочки.

Чому потрібно обрати саме цей корм:

  • підтримка імунної системи,
  • профілактика зубного каменю;
  • підтримка здорової травної системи;
  • збереження здоров'я серцево-судинної системи;
  • вміст правильного збалансування поживних речовин;
  • догляд за здоров'ям опорно-рухової системи;
  • вміст цінних жирних кислот для здорової шерсті та шкіри.

СКЛАД: курка (20%), зневоднений пташиний протеїн, кукурудза, рис (7%), тваринний жир, соєве борошно, сушений буряковий жом, кукурудзяна клейковина, пшенична клейковина, вітаміни та мінеральні речовини, яєчний порошок, риб'ячий жир, дігест, дріжджі, антиокиданти (екстракти токоферолу рослинного походження), холін хлорид.

ВІТАМІНИ: вітамін А: 34 000 МО/кг; вітамін D3: 1100 МО/кг; вітамін E: 550 МО/кг; вітамін C: 140 мг/кг. 

МІНЕРАЛЬНІ РЕЧОВИНИ (мг/кг): сульфат заліза: 230; кальцію йодат: 3.0; міді сульфат: 47; cульфат марганцю: 110; цинку сульфат: 400; натрію селеніт: 0.28.

ТИПОВИЙ АНАЛІЗ: протеїн: 28.0%; жир: 17.0%; волога: 8%; сира зола: 7.5%; сира клітковина: 2.0%. Енергетична цінність (калорійність): 374 ккал/100г. 

Використовуйте таблицю для визначення добової норми годування вашого собаки. Вказані норми рекомендовані для підтримки собаки в оптимальній фізичній формі. Змінюйте добову норму годування в залежності від рівня активності собаки, його фізичних особливостей та індивідуальних потреб. Слідкуйте щоб у собаки завжди була чиста, свіжа питна вода. Для контролю здоров'я вашого собаки звертайтесь у ветеринарну клініку на регулярній основі.


Фільтри
Упаковка 700 г