Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

Вологий корм для собак

Фільтр товарів
відмінити все
Royal Canin Digestive Care 85 g (Дайджіст Кее)
Швидкий перегляд
Royal Canin Digestive Care 85 g (Дайджіст Кее)
33 грн
Royal Canin Dermacomfort 85 g (Дермакомфорт)
Швидкий перегляд
Royal Canin Dermacomfort 85 g (Дермакомфорт)
33 грн
Royal Canin Coat Care 85 g (Коат Кее)
Швидкий перегляд
Royal Canin Coat Care 85 g (Коат Кее)
33 грн
Purina One Пуріна Пауч для собак Mini Weight control 100 g
Швидкий перегляд
Purina One Пуріна Пауч для собак Mini Adult 100 g
Швидкий перегляд
Purina One Пуріна Пауч для собак Mini Active 100 g
Швидкий перегляд
Показати ще 12 товарів

Вологий корм для собак

Вологий корм для собак — смачний раціон 

Вологий корм для собак — це збалансований раціон, який повністю готовий до споживання, а при правильному зберіганні і зручно для подальшого використання. Суміш з яловичини, баранини, курки, овочів та зерна відіграють важливу участь у підтримки збалансованого харчування на всіх етапах індивідуального розвитку. Консерви для собак представлені на ринку в асортименті смаків та консистенції і будуть до смаку перебірливим гурманам. А паштет для собак точно не залишить Вашу собаку байдужою.

Переваги вологого корму у консервах для собак

 1. Вологий корм не потребує попереднього приготування перед застосуванням. Вам не потрібно купляти м'ясо, каші, овочі, фрукти — все це є вже збалансовано та приготовлено замість Вас. Він потребує лише відкриття і Ваш улюбленець має смачний сніданок чи вечерю.

 2. Консерви для собак будуть до смаку найперебірливим гурманам. Не обов'язкового годувати лише одними консервами, Ви можете змішувати їх з натуральною їжею або сухим кормом.

 3. Консерви для собак — це знахідка для собак похилого віку. Їх травна система працює не так ефективно, як у молодих тварин, і до того ж у тварин старшого віку переважно починаються проблеми з зубами. І тут на допомогу приходять консерви.

 4. Вологі корми іноді стають основним харчуванням для собак. Проблеми з нирками, підшлунковою, кишечником, після операцій — відновлення після певного періоду голоду потребує згодовування вологим кормом. Але необхідно підібрати спеціальні консерви, призначені ветеринарним лікарем.

Як купити вологий корм для собак високої якості?

Консерви для собак бувають універсальними, які підходять практично всім собаками, а є спеціалізовані під певну потребу, наприклад, для цуценят або собак, які ведуть малоактивний спосіб життя. Вологий корм для собак швидко псується, тому повинен бути завжди свіжим. Якщо після відкриття упаковки є залишки, їх потрібно перемістити в холодильник і  зберігати не більше 1-2 дні. Несвіжий мокрий корм не можна давати, бо може спровокувати отруєння. Якщо Ви берете консерву з холодильника, необхідно підігріти її до кімнатної температури, а потім згодовувати. Консерви можна давати до каші (натуралки) в кінці варіння. Підбираючи варіант мокрого корму, не варто акцентувати увагу на ціну та якість консерви. Найкраще підходить вологий корм супер преміум класу або преміум. Економ також можна давати, проте періодично змінюючи на корми супер преміум класу. Норма добового харчування консервою залежить від способу життя, розміру та енергетичної потреби улюбленця.

Який вологий корм для собак ми рекомендуємо?

Для зручності для покупців ми розробити фільтр залежно від бренду, консистенції та віку собаки. Ми пропонуємо асортимент таких брендів:

За консистенцією диференціюємо:

 • паштет;

 • соус;

 • желе.

  Також у нашому інтернет-магазині ви зможете купити: сухий корм для собак різних брендів, дієтичний корм для собак різного віку та потреб, різноманітні ласощі для собак.

   Купити паштет у консервах для собаки у Києві та Україні

   Купити вологий корм для собак за доступними цінами можна в нашому інтернет-магазині JustZoo з доставкою по всій Україні: Львів, Київ, Харків, Одеса, Дніпро Луцьк, Вінниця, Черкаси, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Стрий, Самбір, Червоноград, Дрогобич та інші міста.

   Оформити замовлення на вологий корм, паштети та консерви для собак ви можете у нас на сайті за допомогою кошика або в телефонному режимі.