Purina One Пуріна Пауч для собак Mini Adult 100 g

  • Purina One Пуріна Пауч для собак Mini Adult 100 g
  • Purina One Пуріна Пауч для собак Mini Adult 100 g
Purina One Пуріна Пауч для собак Mini Adult 100 g
15 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Purina One

У маленьких собак швидший обмін речовин та індивідуальні потреби, тому їм необхідний корм, створений спеціально для них. Розроблений експертами PURINA, корм Purina ONE®MINI (Пуріна ВАН®МІНІ) це високоякісне харчування з м'якими шматочками і овочами в підливі, яке підходить для маленького рота собак дрібних порід і легко засвоюється. Корм містить антиоксиданти для підтримки міцної імунної системи. З кормом Purina ONE®MINI (Пуріна ВАН®МІНІ) ДОРОСЛИЙ, з куркою, морквою і зеленою квасолею, ваш маленький друг зможе насолоджуватися смачним кормом щодня.

Кількість:

Склад: м′ясо та субпродукти тваринного походження (з яких курки 4%), екстракти рослинного протеїну, риба та продукти переробки риби, продукти переробки рослинного походження, овочі (0.8% дегідратованої моркви, що еквівалентно 7.2% відновленої моркви, 0.8% дегідратованої зеленої квасолі, що еквівалентно 7.2% відновленої зеленої квасолі), вітаміни та мінеральні речовини, цукри, рослинна олія та тваринний жир.

IU/kg(МО/кг): вітамін А: 1410; вітамін D3: 195; вітамін E: 215; 

mg/kg(мг/кг): сульфат заліза: 52.4; йодат кальцію: 0.78; сульфат міді: 5.1; сульфат марганцю: 7.3; сульфат цинку: 93.0.

Типовий аналіз:

волога: 78.7%,

протеїн: 11.3%,

жир: 3.5%,

сира зола: 1.9%,

сира клітковина: 1.3%.

Див. таблицю на пакуванні: 1й стовпчик "Вага тварини (kg/кг)", 2й та 3й стовпчики "Добова норма годування вологим кормом при звичайній та підвищеній активності тварини відповідно (паучі)", 4й - 7й стовпчики "Добова норма годування сухим (g/г) та вологим (паучі) кормами при звичайній (4й, 5й стовпчики) та підвищеній (6й,7й стовпчики) активності відповідно". Рекомендовано розділити добову норму на два або більше прийомів їжі.

Ці норми носять рекомендований характер. Регулюйте кількість корму в залежності від рівня активності Вашого собаки, його фізичного стану та індивідуальних потреб. Свіжа чиста питна вода повинна бути доступною тварині у будь-який час. Для підтримки Вашого улюбленця у здоровому стані регулярно звертайтеся за консультацією до ветеринарних лікарів.

*рекомендовано змішувати лише однакові типи сухого та вологого кормів Пуріна ВАН®МІНІ.Наприклад, Purina ONE®MINI (Пуріна ВАН®МІНІ) для контролю ваги у сухому та вологому варіантах.