Collar Liker Cord Лайкер Корд на шнурі 7 см

  • Collar Liker Cord Лайкер Корд на шнурі 7 см
  • Collar Liker Cord Лайкер Корд на шнурі 7 см
Collar Liker Cord Лайкер Корд на шнурі 7 см
72 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Liker
Кількість:

М'яч на шнурі Лайкер Корд - ідеальна іграшка для заохочення і підвищення ігрової мотивації собак.

  • Допомагає розіграти собаку.
  • Збільшує інтенсивність тренування.
  • Забезпечує безпеку рук господаря: спеціальний прогумований шнур не ріже долоню, створює безпечну відстань між рукою і зубами собаки.
  • Зручний для ігор в перетягування.
  • Легко закидається на велику відстань.
  • Унікальний матеріал Liker`а дозволяє йому поєднувати в собі найкращі властивості іграшок для собак з різних матеріалів (гуми, пластику, нейлону і бавовни):
легкий
Лайкер легкий і маневрений. Його просто кидати. При далекому кидку м'ячик за рахунок своєї унікальної форми може трохи змінювати траєкторію польоту, додаючи азарту в гру. На відміну від важких тенісних їм не можна ненароком розбити вікно або збити якийсь предмет.
плавучий, не тоне
Ігри на воді тепер стануть цікавіше. М'ячик на 2/3 видно над поверхнею води, за рахунок інерції може проплисти досить далеко, чіпляючись за воду своїми ребрами, інтригуючи вашого плавця.
безпечний
Матеріал не токсичний, прокушував і не ранить зуби і ясна собаки. М'ячиком неможливо поранити собаку, так як матеріал хоч і пружний, але м'який. Лайкер великою мірою і корисний. Потрапляючи всередину, зуби собаки очищаються. Можна легко усунути забруднення м'ячика просто промивши його теплою водою. На цьому матеріалі бруд не затримується, а значить, і бактерії не потраплять в пащу собаки.
М'ячик буде радувати вашого друга, а разом з ним і вас! Лайкер дуже складно втратити! Він не провалюється в сніг, видно в траві і не тоне у воді. А його колір ви розглянете навіть в самий похмурий день. Головне, не сплутати його з чужим Лайкером!
Якщо Liker вже в роті у собаки і вона його гризе, то знайте: зуби в безпеці! Унікальний матеріал прокушував, а за рахунок форми м'ячика - його вкрай важко розгризти. Намагаючись жувати, собаки отримують велике задоволення і якийсь час зайняті саме м'ячиком.
Лайкер Корд - тренуй граючи!
Діаметр м'ячиків 5 см, 7 см, 9 см / довжина шнура 30 см
Collar, Україна