Collar Liker Лайкер м'ячик для собак 7 см

  • Collar Liker Лайкер м'ячик для собак 7 см
  • Collar Liker Лайкер м'ячик для собак 7 см
Collar Liker Лайкер м'ячик для собак 7 см
49 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Liker
Кількість:

Унікальний матеріал Liker дозволяє йому поєднувати в собі найкращі властивості іграшок для собак з різних матеріалів (гуми, пластику, нейлону і бавовни):
collar liker іграшки для собак
легкий
Лайкер легкий. Його просто кидати. При далекому кидку м'ячик за рахунок своєї унікальної форми може трохи змінювати траєкторію польоту, додаючи азарту в гру. На відміну від важких тенісних їм не можна ненароком розбити вікно або збити якийсь предмет.
collar liker іграшки для собак
Плавучий, не тоне
Ігри на воді тепер стануть цікавіше. М'ячик на 2/3 видно над поверхнею води, за рахунок інерції може проплисти досить далеко, чіпляючись за воду своїми ребрами, інтригуючи вашого плавця.
collar Лайкер м'ячики для собак
безпечний
Матеріал не токсичний, прокушував і не ранить зуби і ясна собаки. М'ячиком неможливо поранити собаку, так як матеріал хоч і пружний, але м'який. Лайкер великою мірою і корисний. Потрапляючи всередину, зуби собаки очищаються. Можна легко усунути забруднення м'ячика просто промивши його теплою водою. На цьому матеріалі бруд не затримується, а значить, і бактерії не потраплять в пащу собаки.
М'ячик буде радувати вашого друга, а разом з ним і вас! Лайкер дуже складно втратити! Він не провалюється в сніг, видно в траві і не тоне у воді. А його колір ви розглянете навіть в самий похмурий день. Головне, не сплутати його з чужим Лайкер!
Якщо Liker вже в роті у собаки і вона його гризе, то знайте: зуби в безпеці! Унікальний матеріал прокушував, а за рахунок форми м'ячика - його вкрай важко розгризти. Намагаючись жувати, собаки отримують велике задоволення і якийсь час зайняті саме м'ячиком. Тільки після голосової команди згадують, що можна за ним і побігати!
Лайкер - це не просто м'ячик! Це іграшка, яку полюбите Ви і Ваш улюбленець!
Діаметр: 5 см, 7 см, 9 см
Collar, Україна