Collar Pitch Dog Пітч Дог Ігрове кільце для собак, діаметр 20 см

  • Collar Pitch Dog Пітч Дог Ігрове кільце для собак, діаметр 20 см
  • Collar Pitch Dog Пітч Дог Ігрове кільце для собак, діаметр 20 см
  • Collar Pitch Dog Пітч Дог Ігрове кільце для собак, діаметр 20 см
Collar Pitch Dog Пітч Дог Ігрове кільце для собак, діаметр 20 см
75 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Pitch Dog
Кількість:

Інноваційна іграшка для собак всіх порід і вікових груп, призначена як для повсякденної гри, так і для використання в якості ідеального снаряда для занять Pitch & Go ( «пітч енд гоу»).
Виготовлена з особливого легкого і безпечного матеріалу, який дуже подобається собакам і дозволяє грати як на суші, так і у воді.
Іграшки PitchDog задовольнять найрізноманітніші переваги. Кільця представлені в 4-х яскравих кольорах, які нікого не залишать байдужим: блакитний, зелений, рожевий, помаранчевий.
Кільця PitchDog призначені як для однойменного виду спорту з собакою, так і для повсякденних ігор - перетяжок, бігу, стрибків, плавання.
Переваги кільця PitchDog:
Легкість. Завдяки незначній вазі з іграшкою зручно грати як Вам, так і собаці. Кільце можна взяти з собою на щоденну прогулянку, просто одягнувши його собаці на шию.
Приємний матеріал. Собакам дуже подобаються відчуття, коли зуби проникають в м'який, але міцний матеріал іграшки. Зазнавши їх один раз, собаки назавжди «закохуються» в цю іграшку.
Не тоне у воді! Кільце тримається на поверхні води, тому відмінно підходить для водних ігор. Завдяки яскравому забарвленню, його добре буде видно здалеку.
Зручна форма. На відміну від палички, кільце набагато зручніше ловити в повітрі. Крім того, кільце PitchDog добре катається по землі, що ще більше розохотить Вашу собаку.
Безпечний матеріал. Іграшки для апортировки виготовлені з екологічно чистого та безпечного матеріалу. Завдяки особливій текстурі матеріалу, зуби собаки м'яко входять в його товщу, не стираючи.
Матеріал: пенорезина

колір:
блакитний 
помаранчевий 
зелений 
рожевий 
Виробник: COLLAR, Чернігів, Україна.