Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

Collar Puller XL Пуллер великий для собак 1 шт

  • Collar Puller XL Пуллер великий для собак 1 шт
  • Collar Puller XL Пуллер великий для собак 1 шт
Collar Puller XL Пуллер великий для собак 1 шт
222 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Puller
Кількість:

Розміри:
Мікро (XS) - діаметр 12,5 см, комплект 2 кільця (для цуценят і собак мініатюрних порід)
Міні (S) - діаметр 19 см, комплект - 2 кільця (для цуценят і собак дрібних порід)
Середній (M) - діаметр 20 см, комплект - 2 кільця (для собак середніх порід)
Великий (L) - діаметр 28 см, комплект - 2 кільця (для собак середніх і великих порід)
Максі (XL) - діаметр 30 см, комплект - 1 кільце, подвійна товщина (для собак середніх і великих порід)
PULLER - УНІВЕРСАЛЬНИЙ ПОМІЧНИК У ВИРІШЕННІ ПРОБЛЕМ З ВАШОЇ СОБАКОЮ
Зайва агресія, псування предметів інтер'єру, непослух, хвороби, в т.ч. опорно-рухового апарату, ожиріння - більшість цих проблем, з якими стикаються власники собак, викликані в основному ОДНІЄЇ причиною - недоліком фізичної та психоемоційного навантаження.
Унікальність пуллер полягає в тому, що він здатний дати необхідне навантаження і при цьому власнику собаки немає необхідності витрачати більше часу на вигул. Всього 3 простих вправи протягом 20 хвилин дадуть собаці навантаження рівну 5 км бігу в інтенсивному режимі або 2-х годинне заняття з інструктором на майданчику.
Ви просто здивуєтеся як швидко, при регулярних заняттях, проблеми, пов'язані з Вашої собакою, відійдуть на задній план. Більш того, ці вправи розвинуть всі групи м'язів, собака швидко набере форму і буде виглядати просто чудово!
Окремо хотілося б звернути увагу на спеціально розроблений матеріал для пуллер - спінений полімер:
ЛЕГКИЙ, що дозволяє власнику тренувати собаку тривалий час. Легко і зручно працювати з пуллер дітям і жінкам.
ПЛАВАЄ, що відкриває додаткові можливості в тренуваннях і спілкуванні з собакою.
Без запаху, що дуже важливо при дресируванні собаки, а також не залишає специфічний запах на руках, як багато виробів для собак, особливо «китайського» походження.
Не травмує зуби і ясна собаки, як більшість іграшок. Унікальність матеріалу в тому, що зуби м'яко наскрізь входять в товщу матеріалу і при цьому форма і властивості пуллер зберігаються тривалий час. Всім собакам дуже подобається подібний ефект, вони просто «кайфують» коли беруть пуллер в зуби і, спробувавши його один раз, назавжди в нього «закохуються». До речі, цей факт вже допоміг навчити багатьох собак аппортіровке, хоча до цього ніякої іншої спосіб не діяв.
Також PULLER допомагає вирішити поширені проблеми, з якими стикаються власники собак:

  • зайва агресія
  • пошкодження предметів інтер'єру
  • непослух
  • хвороби, в т. ч. опорно-рухового апарату
  • ожиріння

Пуллер в обов'язковому порядку складається з двох предметів - в цьому полягає основний сенс снаряда і принципова відмінність від інших дресирувальних засобів. При такому підході значно підвищується інтенсивність тренування, що дозволяє за короткий проміжок часу дати собаці необхідне навантаження. Також, завдяки двом предметам, собака знаходиться в постійному контакті з господарем.

Незамінну роль пуллер зіграє в здоров'я Вашої собаки. Дуже часто собаки отримують серйозні травми просто на «рівному місці». Пролежавши всю зиму «на дивані», перший же весняний виїзд на природу, як правило, закінчується вивихом або розтягуванням зв'язок суглобів, особливо ця проблема спостерігається у собак великих порід. При регулярних же навантаженнях, буквально 15-20 хвилин в день, собака завжди знаходиться в хорошій фізичній формі і подібні проблеми їй не страшні.

Три вправи з PULLERом протягом 20 хвилин рівні 5 км інтенсивного бігу або 2-х годинного заняття з інструктором на майданчику.

КОРОТКИЙ ОПИС ВПРАВ:

БІГ - при відпрацюванні вправи два предмета дають можливість змусити бігати собаку не знижуючи темпу, потрібну кількість часу і на більш довгі дистанції (при наявності таких), а в міських умовах, якщо мало місця, підтримувати високий темп на коротких дистанціях. При відсутності досвіду подачі предмета, легко перемкнути на інший предмет, тим самим продовживши вправу.

- матеріал з якого зроблений пуллер дуже легкий як для господарів, так і для собак.

- форма дозволяє пуллер прекрасно котитися (палицю або м'ячик так не кинеш) і собаці набагато азартнії переслідувати предмет.

СТРИБКИ - Основний сенс цій вправі в двох предметах, тому що в даному випадку це не аппортіровочний предмет, а тренувальний снаряд і немає сенсу в одному предметі, як не має сенсу одна боксерська рукавичка. Один предмет обмежує тренінг точно також, як обмежена тренування з однієї боксерською рукавичкою. Пуллер сприяє розвитку концентрації уваги і швидкої реакції на дії тренера (власника собаки). Тренінг з пуллер для молодого собаки допоможе створити міцний фундамент, на який можна буде поставити програму навчання будь-якої складності, тому як перемикання з швидких дій на гальмування не становитиме складності. По черзі давайте можливість собаці в стрибку заволодіти пуллер і не випускаючи його з рук запропонуйте другий предмет, тим самим навчаючи собаку робити перехоплення. Поступово збільшуйте висоту стрибків, інтенсивність і частоту перехоплень.
- матеріал повністю безпечний для зубів тварини, таким чином собака може насолодитися роботою в повну силу, не ризикуючи травмуватися або згодом стерти зуби.
- форма ПУЛЛЛЕРа при відпрацюванні вправи Стрибки оберігає від можливих травм і від випадкових укусів (це часто відбувається при спробі зробити подібне вправу з палицею або м'ячиком), також цю вправу безпечно для собаки при неправильному захопленні предмета.
Витягування - по черзі пропонуючи витягати пуллер, господар може навчити собаку правильній хватці, а також навику подавати предмет в руку. Також, при відпрацюванні цього вправи, активно працюють ті групи м'язів, які не отримували достатнього навантаження при бігу та стрибках.
- матеріал спокійно витримує таке навантаження, шкодуючи від зайвих стресів щелепи амортизирующим ефектом.
Пуллер і ЦУЦЕНЯ
Привчайте цуценя до пуллера з самого раннього дитинства. Ігри з пуллер забезпечать цуценяті фізичний розвиток і правильне сприйняття навколишнього світу, тому що основне його увагу буде поглинена тренуванням з господарем, а все, що відбувається навколо (кішки, собаки, люди, сміття і т.д.) будуть цуценяті нецікаві. Відповідно, коли щеня виросте, то подібні речі не будуть доставляти Вам клопоту, і собака буде мати максимальний контакт з господарем.
* Для цуценят великих порід рекомендуємо відразу купувати великий пуллер.
PULLER Mini
для собак дрібних і декоративних порід
Має всі властивості великого пуллер, але при цьому набагато більш зручний для маленьких собак. Ідеально підходить для Цвергпинчер, французьких бульдогів, ягдтерьеров, пекінесів, цвергшнауцерів, йорков, чихуахуа, мопсів, такс і ін.
Якщо у Вашої собаки ослаблені інстинкти і вона неохоче грає з пуллер, рекомендуємо:
ховайте пуллер після гри, не залишайте його у вільному доступі для собаки
не перевантажуйте собаку грою, не змушуйте її силою робити що-небудь
припиняйте гру в самому розпалі
При виконанні цих простих рекомендацій, інтерес до пуллер буде посилюватися і Ви досягнете прекрасних результатів.
PULLER Maxi
для собак середніх і великих порід
Новий розмір спеціально розроблений для великих і середніх порід собак. Основна його відмінність від стандартного пуллер - за допомогою МАКСІ зручно і ефективно розробляти хватку у собаки, а саме покращувати якість самої хватки. Також завдяки PULLER MAXI власники собак зможуть краще пропрацювати м'язи щелеп собаки. Новий PULLER MAXI має той же діаметр, що і стандартний PULLER, але має подвійну товщину. Також в снаряді у внутрішньому діаметрі є спеціальне поглиблення, щоб PULLER MAXI було зручно тримати в руці під час занять з собакою.
Завдяки новій товщині кілець термін експлуатації PULLER MAXI набагато більше, ніж у стандартного PULLERа.
Багато власників собак вже оцінили ефективність пуллер, будьте таким!