Шампуні для собак Animall

Фільтр товарів
відмінити все
AniMall Шампунь Трав'яний екстракт для собак усіх порід 250 мл
Швидкий перегляд
AniMall Шампунь для цуценят 250 мл
Швидкий перегляд
AniMall Шампунь для цуценят 250 мл
64 грн
AnimAll Vet Line Шампунь з сіркою та дьогтем  для собак, 250 мл
Швидкий перегляд
AnimAll Langhaar Shampoo Шампунь для довгошерстних собак, 250 мл
Швидкий перегляд
AnimAll Aloe Vera Shampoo Шампунь для собак усіх порід 250 мл
Швидкий перегляд

Шампуні Animall

Шампуні для собак фірми Animall (Енімал) відомі на ринку України сьогодні. Бренд славиться високою якістю шампунів, наповнювачів, іграшок тощо для тварин.

Animall шампуні для собак характеризуються широким асортиментом залежно від породи, складу шерсті. Animall – це німецька фірма, яка характеризується високою якістю товарів. Дані шампуні характеризується гіпоалергенною формулою зі спеціальною формою “без сліз” для собак різних порід.

Шампуні для собак диференціюються як і для людей. Наприклад, для собак, у яких тьмяна шерсть потрібно обирати шампунь, який містить протеїни. А у тварин, в яких є лупа, потрібно обрати шампунь, який зволожить шкіру, переважно це шампуні, які містять лікувальні трави. 

При виборі формули шампунів “без сліз”, який розроблений спеціально для відновлення структури шерсті. При додаванні норкової олії шерсть стає блискучою, але залишається жорсткою. Така рецептура підходить для усіх видів тер'єрів.

У нашому інтернет-магазині представлена різноманітна косметика для собак. Якщо у Вас виникли сумніви, який шампунь обрати Ви можете звернутися до ветеринарного лікаря, провізора ветеринарної аптеки та грумера з консультацією. Вони допоможуть Вам легко обрати те, що ідеально підійде для Вашого улюбленця.

Який саме шампунь для собак обрати?

Певні породи собак мають особливу структуру волоса, тому шерсть потребує особливого складу шампуню, що відновить структуру волосу та надасть м'якості та блиску. 

Основні види:

  • для довгошерстих собак;

  • для короткошерстих собак;

  • для йоркширського тер'єра;

  • для цуценят;

  • для безшерстих собак.

Який би Ви не обрали шампунь необхідно дотримуватися інструкції до застосування. Також потрібно звернути увагу, що занадто часте використання миючих засобів може викликати негативні явища, які потрібно буде згодом лікувати.

Шампунь Animall де купити?

Купити шампунь Animall для собак за доступними цінами можна в нашому інтернет-магазині JustZoo з доставкою по всій Україні: Львів, Київ, Харків, Одеса, Дніпро Луцьк, Вінниця, Черкаси, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Стрий, Самбір, Червоноград, Дрогобич та інші міста.

Оформити замовлення на шампунь Animall для собак ви можете у нас на сайті за допомогою кошика або в телефонному режимі.