Рулетки для собак

Фільтр товарів
відмінити все
FIDA AutoBrake Leash Рулетка для собак М (5м/25 кг)
Швидкий перегляд
FIDA AutoBrake Leash Рулетка для собак XL (5м/40 кг)
Швидкий перегляд
FIDA AutoBrake Leash Рулетка для собак S (5м/12 кг)
Швидкий перегляд
FIDA AutoBrake Leash Рулетка для собак L (5м/30 кг)
Швидкий перегляд
Fida Повідок-рулетка Smart Go 5 м/15 кг
Швидкий перегляд
Fida Повідок-рулетка Smart Go 5 м/15 кг
624 грн
Fida Повідок-рулетка Smart Go 5 м/15 кг
Швидкий перегляд
Fida Повідок-рулетка Smart Go 5 м/15 кг
624 грн
Fida Styleash Фіда Рулетка-повідок для собак до 50 кг/5 м Лента Синя
Швидкий перегляд
Fida Styleash Фіда Рулетка-повідок для собак до 25 кг/5 м Лента Синя
Швидкий перегляд
Показати ще 12 товарів

Повідці-рулетки для собак

Що таке рулетка для собаки і які її переваги?

Рулетка (поводок рулетка або лента повідок) для собак — це унікальний механізм створений в Німеччині, сучасний засіб для прогулянки з собакою, зручне пристосування для прогулянок в містах. Рулетка довговічна та ергономічна, а також чудове пристосування для прогулянок не лише з собакою, а й з іншими тваринами (котами, тхорами).

Основні переваги. Рулетка для собаки складається із пластикового корпуса, в якому знаходиться пружинний механізм, та намотаний повідок або трос. Основа також містить ручку у формі, зручній для людської руки та має антискользне покриття та кнопку для керування рулеткою.

Принцип роботи рулетки простий. Рулетка пристібається до карабіну ошийника чи шлеї та слугує повідком для прогулянки. Рулетка при цьому не провисає, не заважає при прогулянці, не намокає та не забруднюється.

Види рулеток для собак

По типу повідка рулетки поділяються на два типи:

 • тросова;

 • ленточна.

Цих два види міцні та довговічні, відмінно витримують напругу та відрізняються лише за певними ознаками. Тросова рулетка завжди трохи легша у вазі ніж лента. Лента також має властивість перекручуватися, чим заважає накручуватись на катушку рулетки. Якщо Ваша собака гіперактивна та енергійна, то при різкому ривку може залишити 

Часто буває таке, що трос може накрутитись на лапах собак, чим завдає певної незручності, а навіть може намотатися на шию. Лента в свою чергу не травмує улюбленця. 

Також рулетки відрізняються за розміром:

 • Small – маленькі;

 • M – середні;

 • Large – великі.

Є також рулетки для карликових порід собак або для дрібних тварин - котів, тхорів і Gigant (для гігантських порід собак). Кожен розмір рулетки розрахований на певну вагу тварини. Наприклад, рулетки середнього розміру розраховані на собак вагою до 20-25 кг.

Головна різновиднсть між рулетками для собак не тільки в розмірі корпусу та величини ручки, а й стійкість внутрішнх механізмів (надійність ленти чи канату, розмір карабіну, шириги та довжини ленти). Тому при виборі рулетки звертайте увагу, що потрібно брати з запасом по вазі. Наприклад, для собаки 5 кг маси краще буде обрати рулетку, де вказана вага до 15 кг. 

Диференціюють також залежно від довжини повідка: 3, 5 чи 8 метрів.

Обираємо рулетку для собаки правильно 

Обираючи рулетку також зверніть свою увагу на якість виробу. А саме сам карабін та його кріплення. Карабін повинен бути металевим, а лєнта чи трос повинен надійно кріпитися до карабіну.

Наступне, на що потрібно звернути увагу, це на зручність рулетки. Вона повинна підходити під розмір ріку. Краще обрати рулетку зручну, чим просто дешеву чи красиву. В перевазі є прорезинова м'яка ручка. Вона знижує ймовірність, що рулетка вислизне з руки.

Також важливим аспектом є робота самого механізму рулетки. Обираючи рулетку для собаки оцініть плавність механізму, беззвучність роботи. Кнопка повинна знаходитися в зручному місці, щоб було зручно і вчасно зупинити механізм.

Корисні поради при користуванні рулеткою

Повідок рулетка для собаки є безпечна, довговічна та комфортна, проте потрібно вміти нею користуватися. Ніколи не розбирайте механізм самостійно, оскілько механізм може Вас травмувати. 

Ні в якому випадку не тримайтесь рукою за трос або лєнту — Ви можете отримати пошкодження. Не намотуйте трос чи лєнту на руку або навколо якихось частин тіла — при сильному ривку можу бути травми та термічні опіки.

Собаку прив'язувати до нерухомих предметів не можна, використовувати дану рулетку можна лише при прогулянці в русі. 

Слідкуйте, щоб собака не гризла трос чи ленту, оскільки це зменшить термін експлуатації рулетки. При прогулянці в людному місці тримайте рулетку на кнопці, щоб собака не гуляла самовільно і не пошкодила себе або була небезпечною для людини.

Якщо раптом лента чи трос змок та в болоті, тоді відкрутіть на всю довжину повідок, протріть вологою серветкою та залиште висихати. 

Тримайте рулетку міцно в руці, щоб вона не вискользнула з рук, чим налякає собаку та дасть можливість їй втtкти, того не бажаючи.

  Якого бренду купити рулетку для собаки? 

  На сьогоднішній день винайшли рулетку з механізмом ABS. Вона допомагає господарю уникнути травмування руки при різкому ривку, а також і шиї собаки. Працює по типу механізму в машині. Це новий механізм нового покоління, бренд який отримав даний патент офіційно є Fida, а саме Fida Autobreak Leash No-Pull.

   Купити рулетку для собак у Києві та Україні 

   В інтернет магазині зоотоварів JustZoo Ви можете обрати серію рулеток, яка найкраще підійде для Вас та Вашого улюбленця.

   Вашій увазі представлено серії бренду Fida:

   Серія Styalesh рулетка, яка диференціюється за вагою, довжини повідця та кольору. Ідеально підійде для щоденної прогулянки. Якщо бажаєте купити рулетку для собак недорого, тоді ця серія ідеально підійде.

   Серія Mars рулетки також різниться залежно від ваги та довжини повідка, а також кольору. В цій серії основною перевагою є прорезинова ручка рулетки, світловідбивач на ленті, а також можливість кріпити пристосування для прогулянки, а саме тримач/диспансер для пакетиків та ліхтарик, який має декілька режимів, які змінюються при натисканні.

   1. Особливу увагу хочемо звернути на супер сучасну рулетку Fida Autobreak Leash з системою автогальмування

   Серія No-Pull перша офіційно визнана в світі рулетка з можливістю автогальмування. Має також зручну прорезинову ручку, різниця залежно від ваги, світловідбиваюча стрічка на лєнті, а також спеціальний тримач/диспансер для пакетиків для прибирання, яка ідеально підходить по дизайну та кольору.

   Рулетка для собак — це сучасне пристосування для зручної та безпечної прогулянки з собакою. Іноді неможливість пустити собаку вільно погуляти, або для уникнення травмувань повідком направляє нас купити рулетку для собак. Так як вона є довговічна ми обираємо її на довгий період часу.

   Основні види рулеток залежно від ваги:

   Для кращого досвіду вигулу, щоб собаки мали свободу досліджувати попереду часто використовують повідці рулетки. Однак висувний повідець підходить не для кожної собаки чи господаря. Якщо ваша собака не навчена або якщо ви не звертаєте на неї уваги, ви і ваша собака можете отримати серйозні травми.

   Світ потребує безпечної прогулянки!

   Для собак зовнішній світ сповнений хвилювання. Від проїзду автомобілів до пішоходів, що гуляють, до швидких білок - нашим собакам нереально не відволікатися на прогулянці.

   Купити рулетку-повідок для собак за доступними цінами можна в нашому інтернет-магазині JustZoo з доставкою по всій Україні: Львів, Київ, Харків, Одеса, Дніпро Луцьк, Вінниця, Черкаси, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Стрий, Самбір, Червоноград, Дрогобич та інші міста.

   Оформити замовлення на рулетку для собак ви можете у нас на сайті за допомогою кошика або в телефонному режимі.