Invesa Амоксицилін 15% 10 мл - антибіотик широкого спектру дії

  • Invesa Амоксицилін 15% 10 мл - антибіотик широкого спектру дії
  • Invesa Амоксицилін 15% 10 мл - антибіотик широкого спектру дії
Invesa Амоксицилін 15% 10 мл - антибіотик широкого спектру дії
146 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Invesa
Антибіотик широкого спектру дії
Кількість:

Склад лікарського засобу
Антибактеріальний препарат тривалої дії, що містить в 1 мл в якості діючої речовини 150 мг амоксициліну у формі тригідрату та маслянистий наповнювач. Випускають у формі стерильною суспензії для ін'єкцій білого кольору у флаконах з темного скла по 10 мл і 100 мл, які вкладають в картонні коробки.
Фармакологічні властивості
Амоксицилін є напівсинтетичним антибіотиком з групи пеніцилінів. Володіє широким спектром бактерицидної дії відносно грампозитивних (Actinomyces spp., Bacillus anthracis, Clostridium spp., Corynebacterium spp., Erysipelothrix rhusiopathiae, Listeria monocytogenes, Staphylococcus spp., Streptococcus spp.) І грам негативних мікро (Actinobacillus spp., Bordetella bronchiseptica, E . coli, Salmonella spp., Fusobacterium spp., Haemophilus spp., Moraxella spp., Pasteurella spp., Proteus mirabilis). Препарат не діє на пеніциліназоутворюючі штами мікроорганізмів з родів Klebsiella і Enterobacter, а також Pseudomonas. Амоксицилін перешкоджає синтезу клітинної перегородки бактерії, гальмуючи ферменти транспептидази і карбоксипептидази і викликаючи порушення осмотичного балансу, що призводить до загибелі бактерії на етапі зростання. Маслянистий наповнювач, що входить до складу препарату, поступово виділяє мікронізований амоксицилін в кров, тим самим забезпечуючи тривалу дію антибіотика. При парентеральному застосуванні амоксицилін 15% добре всмоктується в кров з місця введення і швидко розподіляється в організмі, досягаючи найвищої концентрації в м'язовій тканині, печінці, нирках, шлунково-кишковому тракті через незначну з'єднання з протеїнами плазми (17 - 20%). Амоксицилін в невеликому ступені проникає в мозок і кісткову рідина, за винятком випадків, коли мозкова оболонка запалена. Максимальна концентрація в плазмі крові досягається через 1 - 2 години після введення препарату і зберігається на терапевтичному рівні протягом 48 годин. Амоксицилін практично не метаболізується.
Показання
Призначають великій рогатій худобі, вівцям, козам, свиням, собакам і кішкам для лікування бактеріальних інфекцій шлунково-кишкового тракту (включаючи ентерит, гастроентерит, гастроентероколіт), респіраторних захворювань (включаючи бронхіт, бронхопневмонію, риніт), хірургічних хвороб (включаючи рани, абсцеси, запалення суглобів), захворювань сечостатевої системи (метрит, ендометрит, цистит, уретрит, пієлонефрит), хвороб шкіри і м'яких тканин (включаючи пупкові інфекції), а також ускладнень, викликаних мікроорганізмами, чутливими до Амокси циллином. Для лікування лептоспірозу, маститу, агалактія у свиней, актиномікозу, пики свиней, парагрипу і паратифу.
Дози І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Амоксицилін 15% вводять тваринам внутрішньом'язово або підшкірно в дозі 1 мл на 10 кг ваги тварини (15 мг діючої речовини на 1 кг маси тіла). Для тварин з нирковою недостатністю рекомендується точно вивірити дозу препарату. Перед використанням вміст флакона ретельно струшують до отримання однорідної суспензії. При необхідності можливе повторне введення препарату через 48 годин. Для введення суспензії амоксициліну використовують тільки сухі стерильні шприци та голки. У разі якщо вводиться доза препарату перевищує 20 мл, рекомендується вводити її декількома ін'єкціями в різні точки. Місце ін'єкції після введення амоксициліну 15% рекомендується злегка помасажувати.
ПОБІЧНА ДІЯ
У тварин можливі алергічні реакції на амоксицилін, які швидко минають після припинення застосування препарату. Інтоксикація через передозування практично неможлива. При виникненні алергічних реакцій доцільно вводити тваринам кортикостероїди і адреналін.
Протипоказання
Підвищена чутливість до амоксициліну та інших пеніцилінів. Забороняється вводити внутрішньовенно. Не дозволяється застосовувати кроликам, хом'якам, морським свинкам і піщанкам. Амоксицилін не можна змішувати з іншими лікарськими препаратами в одному шприці, а також не можна використовувати одночасно з бактеріостатичними хіміотерапевтичними засобами. Препарат не слід призначати при інфекціях, що викликаються бактеріями, що утворюють пеніциліназу.
ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ
Забій тварин на м'ясо дозволяється через 14 діб після припинення введення препарату. М'ясо тварин, вимушено забитих до закінчення зазначеного терміну, можна використовувати для годування хутрових звірів або виробництва м'ясо-кісткового борошна. Молоко від тварин, яким вводили суспензію амоксициліну 15% -ву, дозволяється використовувати для харчових цілей після закінчення 48 годин після закінчення лікування. Молоко, отримане від тварин в період застосування амоксициліну та до закінчення 48 годин після останнього введення препарату, використовують для годування тварин.
УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ
З обережністю (список Б). У сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі від 15 до 25 ° С. Термін придатності - 2 роки. 
ВИРОБНИК
Інвес, Іспанія.

Фільтри
Упаковка 10 мл