Kela Комбікел 40 П.Д. 100 мл

  • Kela Комбікел 40 П.Д. 100 мл
  • Kela Комбікел 40 П.Д. 100 мл
Kela Комбікел 40 П.Д. 100 мл
486 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Kela
Комбінований антибіотик для тварин з пролонгованою дією
Кількість:

Комбікел 40 ПД (Combikel 40 LA) 100 мл. - антибактеріальний ін'єкційний препарат пеніцилінового ряду пролонгованої дії, являє собою суспензію від білого до світло-жовтого кольору, в 1 мл якої міститься 120000 ME прокаїну бензилпеніциліну, бензатину бензилпеніциліну 80000 МО, дигідрострептоміцин сульфат, що еквівалентно 200 мг дигідрострептоміцин. Препарат випускають розфасованим у флакони нейтрального скла.
Фармакологічні властивості.
Пеніцилін має високу антибіотичну активність головним чином щодо грампозитивних мікроорганізмів (стрептококів, пневмококів, стафілококів, дифтерійних і сибіркових паличок, клостридій), грамнегативних коків, спірохет і деяких патогенних грибів. Резистентними до дії пеніциліну є грамнегативні мікроорганізми, рикетсії, віруси, найпростіші і майже всі гриби. До дії пеніциліну стійкі штами стафілокока, кишкової палички, синьогнійної палички та інших мікроорганізмів, що утворюють фермент пеніциліназу.
Призначення.
Для лікування інфекцій у кішок, собак, великої рогатої худоби і свиней, викликаних грампозитивними і грамнегативними бактеріями, чутливими до бензилпеніциліну і дигідрострептоміцин.
Спосіб застосування.
Комбікел 40 застосовують внутрішньом'язово або підшкірно для лікування інфекцій, викликаних чутливими до пеніциліну і (або) дигідрострептоміцин сульфату мікроорганізмами - захворювання органів дихання (геморагічна септицемія, пастерельоз, бронхопневмонія, риніт, ларингіт), інфекціях сечостатевої системи (пієлонефрит, нефрит, ендометрит), шкірних інфекцій і ран, перитоніту, маститів, менінгіт (стрептококовий), поліартритів, абсцесів, отитів, пики свиней правця, сибірської виразки, клостридіозів, некробактериоза, актином ікоза, пупкового се Сиса, септицемії, актінобактеріоза, післяопераційної профілактики, синдромі метрит-мастит-агалактія (ММА) у свиней, коней, великої рогатої худоби, собак, кішок.
Дозування.
Велика рогата худоба, коні - 1 мл препарату на 10-20 кг ваги тварини один раз в день.
Собаки, коти - 1 мл препарату на 10-20 кг ваги тварини один раз в день.
Свині, вівці, кози - 1 мл препарату на 10-20 кг ваги тварини один раз в день.
Побічні дії.
При введенні препарату іноді виявляються швидко розвиваються алергічні реакції. Лікування алергічних реакцій: глюкокортикостероїди або / та антигістамінні. Можливі нервові явища, нейром'язова блокада, блювота, гарячковий стан, аборти у свиней. Тривале застосування препарат може призводити до глухоти, вестібулотоксимічних та нефротоксичних симптомів.
Протипоказання.
Не допускається застосування препарату при індивідуальній підвищеній чутливості до одного з компонентів. Не застосовувати лактуючим тваринам, якщо молоко використовується для харчових цілей. Не застосовувати внутрішньовенно.
Не застосовувати тваринам з нирковою недостатністю.
Умови зберігання.
Бережуть з пересторогою (список Б) в захищеному від світла місці при температурі від 2 до 8С. Термін придатності 3 роки з дня виготовлення.