KRKA Енроксил 5% 100 мл

  • KRKA Енроксил 5% 100 мл
  • KRKA Енроксил 5% 100 мл
KRKA Енроксил 5% 100 мл
203 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: KRKA
Антибіотик широко спектру дії в ін'єкційній формі
Кількість:

Призначення:

Велика рогата худоба: лікування тварин при шлунково-кишкових та респіраторних хворобах, які спричинені мікроорганізмами чутливими до енрофлоксацину (колідіарея, колісептицемія, пастерельоз, сальмонельоз, стафілококоз, мікоплазмоз), а також вторинних інфекцій при вірусних захворюваннях.

Вівці і кози: лікування тварин при шлунково-кишкових і респіраторних хворобах, які спричинені мікроорганізмами чутливими до енрофлоксацину (пастерельоз, колібацильоз, клостридіоз, гангренозний і гострий мастит, сальмонельоз, мікоплазмоз, міжпальцевий дерматит тощо).

Свині: лікування тварин при шлунково-кишкових і респіраторних хворобах, які спричинені мікроорганізмами чутливими до енрофлоксацину (пастерельоз, лептоспіроз, ензоотична пневмонія, бронхопневмонія, колідіарея, колісептицемія, сальмонельоз, ММА-синдром, атрофічний риніт, мікоплазмоз, хламідіоз).

Собаки: лікування тварин при шлунково-кишкових, респіраторних, сечостатевих хворобах, а також при хворобах шкіри та зовнішнього слухового проходу та ранових інфекціях, які спричинені мікроорганізмами, чутливими до енрофлоксацину.

Енроксил 5 % (Enroxil 5 %) – антибактеріальний лікарський засіб у фор­мі порошку для перорального застосування, який містить в якості ді­ючої речовини 50 мг/мл енрофлоксацину та допоміжні компоненти – лактозу і аеросил.

Фармакологічні властивості:

Енрофлоксацин належить до групи фторхінолонів нового покоління, він перешкоджає синтезу ДНК в ядрах клітин мікроорганізмів і запобігає, таким чином, розвитку паралельної резистентності. Препарат має бактерицидну дію проти грампозитивних (Staphylococcuss pp., Streptococcus spp., Clostridium spp., Listeria monocytogenes, Corynebacterium spp. та інші) і грамнегативних мікроорганізмів (E.сoli, Sal­monella spp., Klebsiella spp., Proteus spp., Pasterella spp., Bordetella spp. та інші), а також діє проти мікоплазм та хламідій.

Застосування:

Енроксил 5% призначають сільськогосподарським тваринам і собакам при інфекціях органів дихання, шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи, при колибактериозе, септицемії, сальмонельозу, атрофічному риніті, стрептококозу, бактеріальної і ензоотичну пневмоніях, синдромі ММА, і інших захворюваннях, збудники яких чутливі до енрофлоксацину .

Протипоказанням до застосування Енроксіла 5% є підвищена індивідуальна чутливість тварини до фторхінолонів.

Енроксил забороняється застосовувати новонародженим тваринам, дійних худобі, з огляду на виділення енрофлоксацину з молоком, тваринам з вираженими порушеннями розвитку хрящової тканини, при ураженнях нервової системи, що супроводжуються судомами, самкам в період вагітності, при важких ураженнях печінки і нирок, а також при виділенні у хворої тварини мікроорганізмів, стійких до фторхінолонів.

Дозування і спосіб введення:

Енроксил 5% розчин для ін'єкцій застосовують телятам, вівцям і козам підшкірно, а поросятам, подсвинкам і свиноматкам внутрішньом'язово один раз на добу протягом трьох-п'яти днів, в дозі 1 мл на 20 кг маси тварини (2,5 мг енрофлоксацину на 1 кг маси тварини).

При сальмонельозі і інфекціях органів дихання Енроксил 5% призначають один раз на добу протягом п'яти днів в дозі 1 мл на 10 кг маси тварини (5,0 мг енрофлоксацину на 1 кг маси тварини).

Собакам Енроксил 5% ін'єкційний розчин призначають підшкірно один раз на добу в дозі 1 мл на 10 кг маси тварини (5 мг енрофлоксацину на 1 кг маси тварини) протягом п'яти днів, при необхідності тривалість лікування може бути збільшена до десяти днів.

З огляду на можливість больовий реакції Енроксил 5% слід вводити в кількості не більше 5 мл в одне місце великим і не більше 2,5 мл - дрібним тваринам.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до енрофлоксацину.

Не застосовувати одночасно з теофіліном і нестероїдними протиза­пальними засобами.

При комбінації з тетрацикліном, макролідами та хлорамфеніколом (ле­воміцетин) можуть виникати антагоністичні явища. Енроксил не реко­мендується застосовувати курям-несучкам, яйця яких застосовують для їжі людям.

Період виведення:

Забій тварин та птиці на м’ясо дозволяється відповідно через 7 днів (кури-бройлери), 10 днів (індики) та 5 днів (свині) після останнього за­стосування препарату. В залежності від висновку лікаря ветеринарної медицини, до зазначеного терміну, м’ясо та молоко згодовують непро­дуктивним тваринам або утилізують.

Фасування: 100 мл.

Виробник: Словенія