O.L.KAR Фармастар 50 50 мл - антимікробний засіб

  • O.L.KAR Фармастар 50 50 мл - антимікробний засіб
  • O.L.KAR Фармастар 50 50 мл - антимікробний засіб
O.L.KAR Фармастар 50 50 мл - антимікробний засіб
32 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: O.L.KAR.
Антибіотик для тварин в ін'єкційній формі
Кількість:
Склад
1 мл препарату містить діючу речовину:
тилозин тартрат – 50 мг;
Допоміжні речовини – до 1 мл.
Фармакологічні властивості
Тилозин – суміш макролідних антибіотиків, які продукуються штамом Streptomyces fradiae, що включає, головним чином, тилозин A. Тилозин ефективний проти грампозитивних і деяких грамнегативних мікроорганізмів: Streptococcus spp., Staphylococcus spp., Corynebacterium spp., Clostridium spp., Erysipelothrixspp., Pasteurella spp., Vibrio spp., Leptospira spp., Brucella spp., Neisseria spp., Haemophilus spp., Moraxella spp., а також проти мікоплазм (Mycoplasma spp.), хламідій (Chlamydia spp.), рикетсій (Rickettsia spp.), спірохет (Spirochaetes). Тилозин проявляє бактеріостатичну дію шляхом гальмування синтезу білка (через незворотне з’єднання із субодиницями 50S бактеріальних рибосом) і мікробного росту клітин та розмноження, відповідно.
Застосування
Велика рогата худоба, вівці, кози: лікування тварин, хворих на бронхопневмонію, пневмоентерит, метрит, артрит, некротичний пододерматит, контагіозну агалактію, мастит, дифтерію телят, плевропневмонію кіз, інтерстиціальні пневмонії у телят, хламідіозні аборти у овець, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до тилозину.
Свині: лікування тварин, хворих на ензоотичну пневмонію, ентерити, дизентерію, атрофічний риніт, бешиху, стафілококовий артрит, лептоспіроз, синдром ММА, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до тилозину.
Собаки, коти: лікування тварин при захворюваннях травного каналу та органів дихання, а також тварин, хворих на отит, цистит, метрит, дерматит, лептоспіроз, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до тилозину.
Препарат застосовують також для лікування хірургічних інфекцій та вторинних бактеріальних інфекцій при вірусних захворюваннях.
Дозування
Внутрішньом’язово один раз на добу у дозах:
велика рогата худоба – 1-2 мл препарату на 10 кг маси тіла;
вівці, кози – 1,0-2,0 мл препарату на 10 кг маси тіла;
свині – 2,0 мл препарату на 10 кг маси тіла;
собаки, коти – 1,0-2,0 мл препарату на 10 кг маси тіла.
Препарат припиняють вводити через 24 години після зникнення симптомів захворювання, але не пізніше, ніж через 5 діб застосування.
Не вводити в одну ділянку тіла дорослій великій рогатій худобі більше 20 мл; телятам, вівцям, козам − більше 15 мл; поросятам, свиням − більше 10 мл препарату; собакам, котам − більше 5 мл. Якщо необхідна доза, більша за дозволену, то її розділяють і вводять в декілька місць.
Протипоказання
Не застосовувати тваринам з підвищеною чутливістю до тилозину.
Не застосовувати тваринам у перший тиждень життя.
Не застосовувати одночасно з пеніцилінами, цефалоспоринами і лінкоміцином у зв’язку з вираженим зниженням антибактеріального ефекту тилозину.
Не застосовувати коням, кролям, мурчакам, хом’якам.
Застереження
Забій тварин на м’ясо дозволяється через 8 діб після останнього застосування препарату. Споживання молока в їжу людям дозволяється через 4 доби після останнього застосування препарату. Отримані до зазначеного терміну м’ясо та молоко утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини. 
Зберігання
Сухе темне, недоступне для дітей місце за температури від 5 °С до 25 °С.
 
Термін придатності – 2 роки.
Після першого відбору з флакону препарат необхідно використати протягом 28 діб за умов зберігання у темному місці за температури від 5 °С до 25 °С.