O.L.KAR Пеніпрок 100 мл - антибіотик комбінований

  • O.L.KAR Пеніпрок 100 мл - антибіотик комбінований
  • O.L.KAR Пеніпрок 100 мл - антибіотик комбінований
O.L.KAR Пеніпрок 100 мл - антибіотик комбінований
239 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: O.L.KAR.
Комбінований антибіотик в ін'єкційній формі
Кількість:
Склад:
1 мл препарату містить діючі речовини:
пеніцилін G прокаїн – 200 000 ОД;
дигідрострептоміцину сульфат – 250 мг;
бетаметазон – 0,5 мг;
хлорфеніламіну малеат – 8 мг;
прокаїну гідрохлорид – 15 мг;
допоміжні речовини – до 1 мл.
Фармакологічні властивості 
Пеніцилін G прокаїн – антибіотик бета-лактамного ряду, який має широкий спектр бактерицидної дії проти грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів: Corynebacterium pyogenesErysipelothrix rhusiopathiaeListeria spp., Pasteurella haemolyticaPasteurella multocidaStaphylococcus spp., Streptococcus spp. Основою механізму дії речовини є порушення синтезу пептидоглікану – мукопептиду клітинної оболонки, що призводить до інгібування синтезу клітинної стінки мікроорганізмів, пригнічення росту і розмноження бактерій.
Дигідрострептоміцину сульфат – аміноглікозидний антибіотик, який бактерицидно діє на грамнегативні та грампозитивні мікроорганізми (Escherichia coliSalmonella spp., Shigella spp., Yersinia spp., Klebsiella spp.Haemophilus influenzaeStaphylococcus spp., Corynebacterium pyogenes). Бактерицидну дію речовина виявляє внаслідок зв’язування з 308-субодиницею бактеріальної рибосоми, що в подальшому призводить до пригнічення синтезу білка.
Хлорфеніламін малеат діє як десенсибілізуючий, протигістамінний засіб. Він покращує дихальні процеси.
Бетаметазон – синтетичний кортикостероїд, що має виражену протизапальну дію.
Прокаїну гідрохлорид – місцево анестезуючий засіб, який проявляє аналгезуючу та гіпотензивну дії. При парентеральному застосуванні прокаїну гідрохлорид зменшує продукцію ацетилхоліну, чим знижує збудливість периферичних холінореактивних систем, сприяє виникненню блокуючого впливу на вегетативні ганглії, зменшує спазми гладенької мускулатури, зменшує збудження міокарду і моторних зон кори головного мозку.
Застосування 
Лікування у великої рогатої худоби, свиней, коней, овець, кіз, собак та котів омфаліту, артриту, маститу, септицемії та вторинних інфекцій, а також захворювань органів дихання та сечостатевих шляхів, що викликані  мікроорганізмами, чутливими до пеніциліну та дигідрострептоміцину.
Дозування 
Внутрішньом’язово у дозі 1-1,5 мл препарату на 10 кг маси тіла протягом 3-4 діб або:
велика рогата худоба та коні – 15-25 мл препарату на тварину на добу;
свині – 10-12 мл препарату на тварину на добу;
собаки та коти – 0,5-2 мл препарату на тварину на добу.
Протипоказання 
Підвищена чутливість до пеніцилінів та дигідрострептоміцину. Не застосовувати кролям, мурчакам, хом’якам та іншим дрібним травоїдним тваринам, а також тваринам з порушеною функцією нирок.
Побічна дія
Можливі прояви алергічних реакцій. Деколи виникають випадки короткочасної висипки на шкірі, підвищення температури, блювота, тремтіння, занепокоєння та порушення координації.
Можливі невеликі та короткочасні реакції у місці ін’єкції.