Продукт Енрофлоксацин-50 для ін'єкцій 10 мл

  • Продукт Енрофлоксацин-50 для ін'єкцій 10 мл
  • Продукт Енрофлоксацин-50 для ін'єкцій 10 мл
Продукт Енрофлоксацин-50 для ін'єкцій 10 мл
12 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Продукт

Антибіотик широкого спектру дії

Кількість:

Склад
1 мл препарату містить діючу речовину:
енрофлоксацин - 50 мг.
Допоміжні речовини: пропіленгліколь, спирт бензиловий, вода для ін'єкцій.
Фармакологічні властивості
Енрофлоксацин - антибіотик групи фторхінолонів. Механізм його бактерицидної дії пов'язаний з пригніченням субодиниці А ДНК-гірази (топоізомерази ІІ) бактерій, що блокує процес суперспірацізаціі молекули ДНК. У грампозитивних бактерій цей процес впливає на топоїзомеразу IV, а не на топоїзомеразу ІІ. При цьому блокується розмноження, транскрипція і рекомбінантні процеси в ДНК бактерій.
Енрофлоксацин активний відносно грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, таких як: E. coli, Pasteurella spp., Erysipelothrix rhusiopathiae, Staphylococcus aureus, Streptococcus spp., Mycoplasma spp., Campylobacter spp., Klebsiella spp. та інші.
Застосування
Лікування великої рогатої худоби, овець, кіз, свиней, собак, кішок, хворих колибактериозом, сальмонельоз, некротическим ентеритом, септицемією, стафілококоз, стрептококозу, мікоплазмоз, Псевдомоноз, пастереллезом, а також при захворюваннях органів дихання, травного тракту і сечостатевої системи, спричинені мікроорганізмами , чутливими до енрофлоксацину.
Дозування
Велика рогата худоба, вівці, кози (підшкірно), свині (в / м) - в дозі 5 мл препарату на 100 кг маси тіла один раз на добу протягом 5 діб.
Собаки, кішки - підшкірно в дозі 0,1 мл препарату на 1 кг маси тіла один раз на добу протягом 5 діб.
Протипоказання
Підвищена чутливість до енрофлоксацину.
Не призначати молодим тваринам або тваринам, які мають порушення хрящового росту.
Не застосовувати тваринам з ознаками захворювань центральної нервової системи.
Не застосовувати кішкам в перші 8 місяців життя, собакам малих і середніх порід - в перші 12 місяців життя, великих порід - перші 18 місяців.
Не застосовувати вагітним тваринам і сукам в період лактації.
Не застосовувати одночасно з препаратами тетрациклінового ряду, макролідами (еритроміцином), хлорамфеніколом, теофіліном, нестероїдними протизапальними препаратами. Не застосовувати при установаленіі резистентності збудників захворювання до хінолонів.
Застереження
Забій тварин на м'ясо та споживання молока в їжу людям дозволяється відповідно через 12 і 7 днів після останнього застосування препарату. Отримане до зазначеного терміну м'ясо та молоко утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.