Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

Zoetis Сінулокс 250 мг 1 табл.

  • Zoetis Сінулокс 250 мг 1 табл.
  • Zoetis Сінулокс 250 мг 1 табл.
Zoetis Сінулокс 250 мг 1 табл.
28 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Zoetis
Антиіботик широкого спектру дії в таблетованій формі
Кількість:

Застосовують для лікування інфекційних захворювань собак і кішок бактеріальної етіології, включаючи:
- шкірні захворювання (в тому числі глибоку і поверхневу піодермія)
- інфекції сечовивідних шляхів
- респіраторні інфекції бактеріальної етіології (при залученні в інфекційний процес як верхніх, так і нижніх дихальних шляхів)
Склад і форма випуску
Сінулокс таблетки 250 мг є круглі таблетки рожевого кольору з розподільчою борозенкою на одному боці і написом «Сінулокс» на іншій стороні. Кожна таблетка містить 200 мг амоксициліну у формі амоксициліну тригідрату та 50 мг клавуланової кислоти у формі клавуланату натрію. Випускають упакованими по 10 штук в смужки з фольги, які вкладають в картонні коробки.
Фармакологічні властивості
Амоксицилін - напівсинтетичний пеніцилін широкого спектра дії, який чинить швидку бактерицидну дію на багато грампозитивні (Streptococcus spp., Staphylococcus spp., Corynebacterium spp.) І грамнегативні бактерії (Esсherichia coli, Salmonella, Bordetella bronchiseptica, Proteus spp., Pasteurella, Klebsiella), включаючи b-лактамазопродукуючих штамів. Резистентність до b-лактамних антибактеріальних препаратів як правило обумовлена здатністю мікроорганізмів виробляти b-лактамазу - фермент, який руйнує b-лактамні кільце антибіотика раніше, ніж він зможе вплинути на бактеріальну клітину. Клавуланова кислота, яка входить до складу сінулокса, інактивує b-лактамазу і тим самим відновлює чутливість бактерії до бактерицидної дії амоксициліну в концентраціях, які легко досягаються в тканинах тварин після введення препарату.
Показання
Призначають собакам і кішкам для лікування інфекцій бактеріальної етіології: захворювань шкіри і м'яких тканин (абсцеси, піодермії, запалення паранальних залоз, гінгівіти, стоматити і т. П.), Хвороб органів дихання, захворювань сечостатевої системи і ентеритів.
Дози і спосіб застосування
Сінулокс таблетки 250 мг задають хворою твариною безпосередньо в рот або в розкришеному вигляді разом з кормом в дозі 12,5 мг на 1 кг ваги тварини (наприклад, при вазі тварини 26-35 кг - 1,5 таблетки сінулокса 250 мг, при вазі тварини понад 50 кг - 3 таблетки сінулокса 250 мг) 2 рази на день протягом 5-7 днів. У разі якщо захворювання важко піддається лікуванню, особливо при інфекціях органів дихання, можна збільшити дозу сінулокса в 2 рази (до 25 мг на 1 кг ваги тварини) двічі на день або скоротити інтервали між введенням препарату. У разі хронічних або важко виліковних захворювань, часто супроводжуються значним ушкодженням тканин, рекомендований більш тривалий курс терапії сінулоксом: тривалість лікування хронічних шкірних захворювань і хронічних циститів становить 10-28 днів, респіраторних захворювань - 8-10 днів.
Побічні дії
У гіперчутливих тварин можливі алергічні реакції. При правильному використанні і дозуванні побічні явища не спостерігаються.
Протипоказання
Гіперчутливість до компонентів препарату. Сінулокс, як і інші антибіотики пеніцилінового ряду, що не дозволяється призначати кроликам, морським свинкам, хом'якам і піщанкам. З великою обережністю слід застосовувати препарат іншим видам дрібних травоїдних.
особливі вказівки
Особливі запобіжні заходи не передбачені. Застосування препарату не показано при псевдомонозній інфекції. Сінулокс таблетки 250 мг можна використовувати як альтернативу ін'єкційним формам антибіотиків при лікуванні дрібних тварин.